Збереження пам’яток історичної та культурної спадщини – обов’язок кожного громадянина

Збереження пам’яток історичної та культурної спадщини – обов’язок кожного громадянина
Днями заступник голови Жашківської райдержадміністрації Олена Палій провела розширене засідання комісії райдержадміністрації у справах увічнення пам’яті жертв війни. У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у районі, представники районної ветеранської організації, Товариства охорони пам’яток історії і культури, міський та сільські голови.

У ході засідання комісії заслухано звіти сільських голів про стан наявних на території місцевих громад пам’ятників, обелісків Слави, поховань загиблих героїв, інших пам’яток історичної та культурної спадщини рідного краю та спільно окреслено заходи щодо реставрації, відновлення окремих елементів пам’ятних знаків, приведення у належний стан прилеглої до них території.

У своєму зверненні до присутніх заступник голови райдержадміністрації Олена Палій наголосила на важливості збереження пам’яті про історичне минуле рідного краю та героїчний подвиг земляків, які віддали своє життя за свободу і незалежність рідного народу.

Присутні вирішили створити робочу групу та залучити до її роботи фахівців для вирішення питання щодо реставрації окремих пам’ятників на території району.

За інформацією сектору внутрішньої політики та зв’язків з
громадськістю апарату Жашківської райдержадміністрації

Один коментар

Написати коментар