Ювілейний літопис доповниться сторінками Монастирищанського району

Ювілейний літопис доповниться сторінками Монастирищанського району8 травня в місті Монастирище відбулася обласна естафета «Черкащина. Віхи шістдесятирічної історії». Жашківщина виконала свою почесну місію і передала атрибути своїм славним «сусідам» – монастирищанам.

У заході взяли участь голова Жашківської райдержадміністрації С.В. Дорошенко, заступник голови райдержадміністрації В.М.Савицька, керуючий справами районної ради Н.В.Цимбал, начальник відділу культури і туризму В.І.Полонський.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова Жашківської РДА С.В. Дорошенко,- передаючи обласну естафету, переконаний, що найбільше багатство та гордість наших районів – це люди, талановиті, працелюбні, гостинно привітні, щирі, творчі. Ми пишаємося своїми синами і доньками: вчителями, лікарями, хліборобами, робітниками, підприємцями, тими людьми, хто своєю працею творили і творять історію Черкащини.

Сьогоднішня подія – це свідчення шанобливого ставлення до історико-культурного надбання нашого народу, збереження його історичної спадщини, виховання у молоді почуття любові до своєї Батьківщини.
Ми вдячні всім, хто був і є небайдужим до рішучих змін, хто своєю щоденною напруженою працею, розумом і серцем, реальними справами звеличує рідний край, не зупиняючись на досягнутому в ім’я майбутнього.
Нехай Вас ніколи не полишає віра у майбутні звершення.

Бажаю подальшого розвитку Монастирищенському краю, а його працьовитим жителям добра і процвітання!
Після офіційних привітань відбулась урочиста передача атрибутів естафети –альбому та рушника
Жашківський край нещодавно відзначив 90 років від дня створення. До цієї знаменної дати були виготовлені сувеніри, які представники району подарували керівництву Монастирищ.

Фольклорні колективи району створювали дружню атмосферу та веселий настрій для учасників дійства, виробники презентували кращу продукцію.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар