Ювілейна медаль “20 років незалежності України”

Вручення відзнакиВручаючи відзнаку Президента України В.Ф. Януковича, ювілейну медаль “20 років незалежності України”, виконавчому директору приватно – орендного підприємства «Соколівка» Косенюку В.В., голова райдержадміністрації Дорошенко С.В., зазначив, що Володимир Володимирович – один із тих справжніх українців, які присвячують себе справі розбудови України.

Найважливіша його риса – здатність робити конкретні справи. В цьому не раз переконувалися соколівчани: село розвивається, забезпечується діяльність всіх сфер його життя, збудовано прекрасну церкву, ветерани війни й праці оточені увагою, його батьківською турботою охоплені дитяча установа “Ромашка” і школа, які постійно отримують матеріальну допомогу на придбання необхідного навчального обладнання, благоустрою території та приміщень, замінено вікна, переобладнано опалювальну систему, виділено кошти для закупівлі нових котлів для газової котельні. У селі вирує спортивне та культурне життя, повністю фінансоване керівництвом підприємства.

Сергій Васильович щиро подякував Володимиру Володимировичу за працю, за те, що був і залишається небайдужим до рішучих змін, не зупиняючись на досягнутому. Побажав, щоби ніколи не полишала віра у майбутнє.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар