У Жашкові перевірили, скільки працівників отримують зарплату у конвертах

Жашків, зарплата у конвертахДля виявлення прихованої зайнятості та забезпечення соціального захисту населення 28 листопада 2013 року робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення здійснила чергову рейдову перевірку суб’єктів господарювання на ринку районного споживчого товариства щодо використання нелегально найманих працівників. Серед перевірених 18 підприємців виявлено шість порушників чинного законодавства при використанні найманої праці, неналежного оформлення трудових відносин.

З початку 2013 року робочою групою проведено 360 таких перевірок. За результатами виявлено 81 факт порушення законодавства про працю. Легалізовано трудові стосунки 67 працівників, з них 55 осіб зареєструвались як суб’єкти підприємницької діяльності. Заключено 12 трудових договорів на працевлаштування осіб, зареєстрованих у центрі зайнятості.

Під час кожної перевірки завжди проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців – суб’єктів підприємницької діяльності про відповідальність за нелегальну зайнятість та виплату заробітної плати, податків із доходів фізичних осіб та внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Джерело: Жашківська райдержадміністрація

Написати коментар