Жашківчанин став переможцем міжнародного конкурсу

Іван Сухий - конкурс–фестиваль Драгоценные россыпиЗ 14 по 18 лютого в м. Новосибірську (Росія) відбувся міжнародний конкурс–фестиваль народних музикантів «Драгоценные россыпи».

Викладач дитячої музичної школи м. Жашкова, Черкаської області, заслужений працівник культури України Іван Сухий брав активну участь у форумі і переміг. Завоював Гран-Прі міжнародного конкурсу. Викладач грає на інструменті гармоні. І його приклад продовжують жашківські учні що навчаються по класу гармоні в дитячі музшколі.

Пятиденний конкурс-фестиваль вміщував семінари, конференції навіть відбувся зізд гармоністів. Розмова точилася навколо гармоні-охоплювались всі аспекти життєдіяльності такого народного інструменту: від навчання до появи на сцені у любих його формах та придбання високоякісних моделей.

Єдиний представник з України Іван Іванович проводив майстер-клас по методиці навчання гри на гармоніці – ділився досвідом 37 річної педагогічної діяльності перед учасниками з’їзду гармоністів і в дитячій музшколі №3 міста та приймав активну участь в концертній діяльності що проходила в межах конкурсу-фестивалю (участь у відкритті днів української культури в Новосибірську, пропаганда української культури на сибірській землі), а також в складі журі конкурсу.

Була зустріч з Генеральним консулом України м.Новосибірськ Москвітіним Олександром Олексійовичом та творча співпраця з українським культурно-просвітницьким центром «Шляхами Кобзаря» (керуючий Породько Микола Олексійович).

Отримав багато грамот та подяк ставши лауреатом Гран-Прі. Як представник України та мешканець міста Жашкова Сухий Іван Іванович завжди був з українським прапором та гербом Жашкова.

Жашківчанин став переможцем міжнародного конкурсу Жашківчанин став переможцем міжнародного конкурсу Жашківчанин став переможцем міжнародного конкурсу Жашківчанин став переможцем міжнародного конкурсу
Джерело: Жашківська міська рада

Написати коментар