У Жашкові відбулись кінні змагання


Унікальний спортивний турнір стартував днями у Жашкові. У вправності змагалися найкращі жокеї з України та з-за кордону. Боротьба за Кубок губернатора Черкаської області відбувалася на базі Жашківського кінноспортивного комплексу «Parade Allur», аналогів якому немає в Україні. Збудований 11 років тому, наразі він є найбільшим серед країн СНД. Масштабне кінноспортивне свято, яке тривало тут кілька днів, зібрало чимало глядачів. За майстерністю жокеїв та грацією найкращих коней спостерігала і знімальна група ВІККА-НОВИН.

Учасники турніру боролися за кубок губернатора Черкащини. Хоч участь у змаганнях брало чимало команд, під багатьма із них були саме жашківські коні. Їх розводять, а потім і тренують фахівці місцевого кінного заводу. Чотириногі вихованці є особливою гордістю директора спортивного комплексу. Адже вони користуються великою популярністю в усьому світі і є призерами багатьох Міжнародних змагань.

Валентин Нечипоренко генеральний директор Жашківського кінноспортивного комплексу: «В 2006 году – 1 место на чемпионате в Германии. На предыдущих Олимпийских играх лошадь из Жашкова орендовала сборная Германии, под всадника, который входит в десятку лучших всадников мира».

До сьогодні основним досягненням Жашківської кінно-спортивної школи «Parade Allur» було її поголів’я, яке складається з жеребців і кобил зі світовими іменами. Тепер на базі комплексу відбуватимуться ще й змагання такого високого рівня, про які любителі кінного спорту нашої області раніше і мріяти не могли.

Масштабне кінноспортивне свято розпочалося змаганням на потужність стрибка. Перемогу у цьому конкурсі отримав красень Аккаунтер під вправним керівництвом 15-річної Аліси Данілової з міста Донецьк.
Аліса Данілова, переможниця змагань: «В принципе я не тренировалась на такой высоте дома никогда. Если честно, преодолела такую высоту впервые. Мне было очень страшно. У меня сильно хорошая лошадь. Интересно было побороться, очень интересный вид соревнований такой».

Чимало приємних вражень від змагань отримала ще одна учасниця Ганна Тихонюк. Зі своїм вірним другом, на ім’я Довірливий, дівчина приїхала з Харкова. Разом вони здобули почесне друге місце.

Ганна Тихонюк, учасниця змагань: «Мы с ним уже пол года вместе. Тренируемся на базе в Бахчисарае. Приехали сюда. Очень хорошие впечатления. Мы здесь уже второй раз и небезрезультатно».

Цього дня почесні нагороди за участь у першому етапі змагань отримали й інші учасники турніру. Цей спортивний захід, за словами його організаторів, став першим подібним на теренах Черкаської області. А вже в наступному році Жашківський “Parade Allur” прийматиме низку змагань національного та міжнародного рівня.

Джерело: “ВІККА

Написати коментар