Державтоінспекція розпочала всеукраїнську операцію «Автобус-2014»

Жашків Операція Автобус-2014З 20 травня Державтоінспекція розпочала всеукраїнську операцію «Автобус-2014». Як повідомив старший інспектор відділення ДАІ Володимир Шарлай, під час проведення заходуперевіряється дотримання водіями вимог законодавства щодо пасажирських перевезень та Правил дорожнього руху.

Зокрема, на даний час перевірено 6 суб’єктів господарювання, які надають послугу пасажирських перевезень. Оглянуто 218 автобусів, з яких 17 використовуються для перевезення дітей. Виявлено 7 технічно несправних автобусів, 2 з незаконно встановленими додатковими місцями та 2 з несправним аварійним виходом. Всього з початку операції зафіксовано 32 порушення водіями вимог законодавства та 2 порушення, вчинених посадовими особами.

При цьому у 6-ти випадках було перевезення пасажирів понад допустиму кількість, у 3-х – перевищено швидкість руху транспорту, у 2-х – порушення вимог дорожніх знаків та розмітки. Також мали місце відхилення від маршруту та правил зупинки.

Загалом працівниками ДАІ складено 34 адмінпротоколи, та видано 6 приписів. Робота спрямована на забезпечення безпеки пасажирських перевезень продовжується

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Один коментар

  1. А чи подумали ви про те, що під час зупинки затримуються рейсові автобуси, люди запізнюються!!! Їх же перевіряють при виїзді з АТП – тоді питання до працівників ДАЇ, які їх там випускають в рейс – як вони їх несправними випускають??!!!!!

Написати коментар