Легалізації заробітної плати

Легалізації заробітної платиДля виявлення прихованої зайнятості та забезпечення соціального захисту населення в районі ведеться робота щодо офіційного оформлення трудових відносин та легалізації виплати заробітної плати.

Так 13 червня 2013 року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено чергову перевірку суб’єктів господарювання щодо використання нелегально найманих працівників.

З початку року робочою групою проведено 10 рейдів, під час яких обстежено 114 суб’єктів підприємницької діяльності, що розташовані на території району. За результатами виявлено 23 факти порушення законодавства про працю, де наймані працівники працюють без належного оформлення. Легалізовано трудові відносини 18 працівників, з них 16 осіб зареєструвались як суб’єкт підприємницької діяльності та заключено 2 трудових договори між працівником та фізичною особою.

Під час кожної перевірки активно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців – суб’єктів підприємницької діяльності щодо відповідальності за нелегальну зайнятість та виплату заробітної плати, податків із доходів фізичних осіб та внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар