У селі Бузівка на Жашківщині відкрито багатофункціональний спортивний майданчик

У селі Бузівка відкрито багатофункціональний спортивний майданчик8 липня заступник голови облдержадміністрації Юрій Тимошенко разом з головою Жашківської райдержадміністрації Олександром Павловим та головою районної ради Миколою Чередником взяли участь у відкритті сільського багатофункціонального спортивного майданчика в с. Бузівка. Юрію Тимошенку та Олександру Павлову жителі села доручили виконати приємну місію — перерізати символічну стрічку з нагоди відкриття нового спортивного об’єкту.

Юрій Тимошенко привітав учасників урочистої події зі святом та підкреслив, що за завданням голови облдержадміністрації Сергія Тулуба на виконання обласної програми «Будуємо нову Черкащину» до Дня Незалежності буде відкрито 20 таких спортивних об’єктів, які на сьогодні вже діють у десяти районах.

Основний акцент у розвитку фізичної культури та спорту облдержадміністрація спрямовує на відновлення, розширення й створення спортивної інфраструктури, зокрема, в сільських населених пунктах, – підкреслив заступник голови облдержадміністрації.

Поміж найбільш значимих спортивних подій, що відбулися на Черкащині, він назвав створення футбольного клубу «Славутич», команда якого бере участь в Чемпіонаті України серед команд-майстрів ІІ ліги. 7 липня відбулося жеребкування двох попередніх раундів Кубку України, за результатами якого “Славутичу” випало грати вдома 16 липня 2011р. із командою “Мир” м. Горностаївки, яка також дебютує у ІІ лізі.

За підтримки облдержадміністрації проведено й міжнародні турніри з волейболу, легкої атлетики та кінного спорту тощо.

Головне ж, щоб сільська молодь та школярі надавали перевагу здоровому способу життя, з радістю займалися фізкультурою і спортом, – наголосив Юрій Тимошенко.

Управління інформаційної політики та зв’язків
із засобами масової інформації облдержадміністрації

Написати коментар