Сергій Тищенко: «Молодий спеціаліст повинен отримувати не 1200, а 12 тисяч гривень»

Сергій Тищенко 199 округ

Про це нещодавно заявив кандидат у депутати від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Тищенко. 30-річний політик розповів про своє бачення майбутнього України та поділився планами щодо покращення життя українців.

Сергію Олександровичу, чому ви так переймаєтесь саме долею молоді?

Я сам – молода людина і тому як ніхто розумію, які труднощі сьогодні стоять перед нами. Моя задача як політика та майбутнього народного депутата – створення молодіжного осередку, до якого увійдуть фахівці в різних галузях. Це буде потужне об`єднання, яке зможе консолідувати молодь: кожному, у кого є бажання працювати буде надана така можливість. Уже зараз діє організована мною телефонна лінія юридичної допомоги. Усі, кому потрібна безкоштовна допомога можуть звертатись за телефонами +38 098 312 89 86, +38 093 167 48 68 до моєї приймальні. Фракція Радикальної партії готова активно підтримати юне покоління, адже саме за ними – майбутнє України. Колишня влада ніяк не намагалась сприяти розвитку молодих спеціалістів. Сини та доньки депутатів навчаються лише за кордоном,потім отримують «куплені» посади, а звичайні хлопці та дівчата змушені шукати заробітки де завгодно. Візьмімо, до прикладу, медичного працівника. 7 років свого життя лікар витратив лише на навчання. Для чого – щоб отримати 1200 гривень? Молодий спеціаліст приїжджає на місце роботи, йому кажуть: належних умов праці немає, житла немає, заробітна плата затримується. Місце є, хочеш – працюй. Як при цьому не розчаруватись у професії, та й взагалі, у житті? Для мене це ненормально. Будь який спеціаліст має бачити перед собою перспективу. Молодий спеціаліст повинен отримувати мінімум 12 тисяч гривень. І це не межа! Така сума лише наближена до європейського рівня, адже у Німеччині, наприклад, стартова зарплата у середньому становить близько 3 тисяч євро.

Як щодо молодих сімей? Чи плануєте якось їм допомагати?

Молоді сім`ї потребують особливої уваги. Перед ними одразу ж постає питання: де жити та як жити двом людям із маленькою дитиною на 2400 гривень у місяць? Держава повинна створювати фонди з допомоги молоді та молодим сім`ям. Необхідне безкоштовне кредитування та низькі відсотки по кредиту на житло. Плюс надання робочих місць та гарні умови праці. Це основне, що повинна забезпечити влада та над чим і я готовий сумлінно працювати. Я прийшов у політику не для того, щоб обкрадати наш народ, як це роблять нинішні політики уже вкотре. Я хочу довести, що Україна навіть у такий складний момент здатна не просто встати з колін, а піднятися й крокувати вперед у щасливе майбутнє.

Молодь – це добре. А що ж буде із людьми старшого віку, адже їм зараз живеться дуже тяжко?

Зменшити пенсійний вік та збільшити розмір пенсії – ось мої стратегічні цілі. Я переконаний: жінки повинні виходити на пенсію не пізніше 55 років. Пенсія повинна становити мінімум 1000 євро, адже, якщо ми йдемо у Європу, то й виплати повинні бути на відповідному рівні. За кордоном після 55 люди тільки починають жити – вони вільні від клопотів та подорожують світом. В Україні вихід на пенсію для сотень тисяч громадян означає, на жаль, початок життя за межею бідності. Винним у проблемах, з яким стикаються літні люди вважаю автора пенсійної реформи Сергія Тігіпка: це приклад людини, котра «прогнулась» під правлячу на той момент Партію регіонів.

Експерти передбачають складні часи для українців: наближається зима, а ми, на жаль, енергозалежні від Росії. Як бути у цій ситуації?

Ми разом із командою хочемо втілити на 199-му виборчому окрузі енергозберігаючу програму. Пілотний проект запустимо у Жашкові, Тальному, Лисянці, Маньківці, Звенигородці та Ватутіно. Почнемо із заміни лампочок на енергозберігаючі у багатьох домівках Черкащини. Згодом будуть випробувані альтернативні методи опалення як багатоквартирних, так і приватних будинків. Першими допомогу отримають малозабезпечені сім`ї та пенсіонери. У разі необхідності буде надана й матеріальна допомога. Уже зараз у нас є домовленості із закордонними інвесторами, котрі зацікавлені вкладати гроші в Україну та готові сприяти втіленню програми на нашій території. Олег Ляшко також підтримує нас із цієї ініціативою. Своїм приїздом до Жашкова він довів, що щиро вірить у мене як у кандидата в депутати від Радикальної партії.

Чому саме Радикальна партія Олега Ляшка? Чому Ви її для себе обрали?

Ще в шкільні роки я разом із друзями роздавав листівки за одного із політичних кандидатів, а зараз сам йду в політику, аби досягти радикальних змін у нашій країні. Ось так усе почалось з малого. З часом політичні процеси у країні почали мене захоплювати ще більше, і життя випадково звело із Олегом Ляшком. На той момент він ще не був такою помітною фігурою у сучасній політиці, але вже тоді я розумів, що у нього є потенціал. Моя інтуїція не підвела. Я і раніше був знайомий із програмою Радикальної партії, та після розмови мені стало зрозуміло: ось це – моє. Програма Олега Ляшка збігається і з моїми переконаннями.

Що Ви можете сказати тим, хто не вірить в успіх молодого покоління у політиці?

Якщо вік для політика – це головне, то відразу ж постає запитання: як досвідчені депутати, які сидять у Раді по 2, 3, 4 строки довели Україну до такого жаху? Чому досвід та знання не спрацювали? На це є проста відповідь: зажерливість та думка про те, як набити власну кишеню для них на першому місці. Якщо твої завдання у політиці не є чистими, а вчинки чесними – нічого з того не вийде. Рано чи пізно твої помисли розкриються і ти лишишся у смітнику у прямому сенсі. Людям, котрі не вірять у молоде покоління хочу сказати: поставте на це місце свого сина, свого онука. Ви ж вірите у них, хочете для них кращого життя. Тому повірте і у нашу команду. Спробуйте подумати: а що особисто Я можу зробити для того, щоб ця країна стала жити краще? Коли переді мною постало таке питання, я зрозумів, що не можу лишатись осторонь. Не треба чекати когось, хто б вирішив твої проблеми. Треба вирішувати їх самому. Таке моя правило і ним я керуюсь щодня. Я переконаний, що нам зараз потрібно об*єднатись для перемоги, адже разом ми – сила. Саме це українці і довели на Майдані, доводять зараз на Сході. Зараз я створюю нову команду. Команду людей, які щиро вірять у перемогу, які готові працювати і докласти максимум зусиль для радикальних змін. Черкаська обласна організація Радикальної партії Олега Ляшка налічує вже понад півтисячі осіб, більша частина з них – молоді спеціалісти, люди, сповнені бажання працювати на благо нашого народу. Окрім того, нам постійно допомагають своїми порадами старші члени партії і Олег Ляшко – перший із тих, хто підтримує нашу програму.

Чому кандидати повинні саме за вас віддати свій голос?

Знаєте, мені не потрібен мандат заради мандата: для мене головне – робота на результат. Просто сидіти в кабінеті я не хочу, кнопкодавство теж не для мене. Вирішив йти до Верховної Ради, бо далі так жити не можна. Мене, як і кожного з вас, вже дістали одні й ті ж люди при владі! Прізвища депутатів одні й ті ж, змінюються лише назви партій. Я у команді Олега Ляшка, бо прагну радикальних змін, хочу кращого життя для нас усіх. Україна – сильна, єдина, неподільна, вільна держава! Так є і так буде! Я – людина дії, тому ні кроку назад!

Біографія кандадата

Тищенко Сергій Олександрович, кандидат у народні депутати від виборчого округу № 199. Народився у 1984 році на Чернігівщині в родині вчителів. Нині проживає на Черкащині у Монастирищі. Отримав ступінь магістра юридичних наук у Харківській юридичній академії ім. Ярослава Мудрого. Працює за фахом та займається підприємницькою діяльністю. Є депутатом Черкаської міськради, Головою Черкаської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка, Президентом Черкаської обласної федерації боксу, президентом та засновником Монастирищенської федерації боксу.

коментарів 5

  1. З кожним днем пересвідчуєшся, що слово за молодими, талановитими, які не пов’язані з продажною владою. Успіху Сергію!!!

  2. Ну, принаймні, лозунги у нього свіженькі. І сам нічогенький: молодий, амбітний, симпатичний. Ничипоренко зараз такий, шо страшно глянути – тільки дітей лякати. А цей приємний. І цілі в нього правильні, прям віриш, що він за це боротиметься. Тай батько в нього для свого міста немало зробив: мої знайомі з Монастирища “в васторге”. Може й цей нормально працюватиме…

  3. Оце, вичитала, шо він ще й боксом опікується і на досугє занімається. А у нас хлопці тоже в місті є такі як треба, їм би тоже підтримка не помішала “від харошого мецената”….

  4. ….Я верю в молодость, я верю в силу мысли. ведь как нам всем известно: Мысли материальны!!!!!!!!!!…..я верю в сильных Настоящих Лидеров. Я ВЕРЮ В СЕРГЕЯ ТИЩЕНКА!….-ОН БУДУЩЕЕ, ОН РАЗВИТИЕ И ПЕРСПЕКТИВА!!!!!!

  5. Вірю кожному слову вище сказаному,бо особисто знаю Сергія і пишаюсь тим, що є такі люди, які ще вірять і роблять щось заради майбутнього молоді і не тільки!Дорогу розумним, мудрим,освідченим,культурним і сильним духом людям!!!

Написати коментар