Робота житлово-комунального господарства

Робота житлово-комунального господарства26 грудня голова районної державної адміністрації Сергій Дорошенко провів нараду щодо підсумків роботи житлово-комунального господарства району у 2013 році.

З метою реалізації поставлених завдань щодо стану справ у цій сфері начальник Жашківського виробничого управління житлово-комунального господарства Микола Муштаєв розповів що, протягом 2013 року підприємство працювало стабільно, надаючи якісні послуги водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів.

Відповідно до затверджених планів-заходів по підготовці до опалювального сезону виробничим управлінням житлово-комунального господарства стовідсотково підготовлено будинки до зими, водопровідні та каналізаційні мережі. Також стовідсотково підготовлено водопровідні, насосні, каналізаційні станції, водозабори, свердловини, спеціалізовану техніку, освоєно коштів на підготовку до зими 148,802 тис. грн., заготовлено посипочного матеріалу – 300т відсіву, 7 т технічної солі.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства Олена Кривошея доповіла, що підприємством теплових мереж, повністю підготовлено комунальні котельні, теплові мережі, на що витрачено коштів у сумі 100,0 тис.грн.

З погіршенням погодних умов виробничим управлінням житлово-комунального господарства та філією «Жашківський райавтодор» виконуються всі необхідні роботи щодо утримання дорожнього покриття в належному стані для забезпечення безперебійного транспортного сполучення на території району.

Джерело: Жашківська райдержадміністрація

Написати коментар