«Питна вода Жашківщини»

У рамках реалізації Програми соціально-економічного розвитку та Програми «Питна вода Жашківщини» в районі продовжується будівництво та відновлення водогонів у сільських населених пунктах.

18 січня жителі села Бузівка зібрались для вирішення питання реконструкції та добудови сільського водогону. На зустріч було запрошено першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Дорошенка, начальника управління економіки Антоніну Врочинську та головного інженера підрядної організації ПП «Індустрія Умань» Олександра Білого.

У ході зустрічі з громадою села Бузівка перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Дорошенко звернувся до присутніх, зазначивши, що влада робить усе можливе для надання якісних комунальних послуг у сільській місцевості, тому ми підтримуємо всі ініціативи, що сприяють розвитку інфраструктури села. Наші зусилля спрямовані на те, аби люди почувалися комфортно як у великих містах, так і в сільських населених пунктах.

Питанню якості питної води для сільського населення району приділяється особлива увага, зокрема, успішно проводяться роботи в селах Сабадаш, Конельські Хутори, Конельська Попівка, Хижня, де протягом 2012 року вже збудовано біля 35 км вуличних водогонів.

Підбиваючи підсумок зустрічі, Сергій Васильович наголосив, що працюючи для людей, ми спільно виконуємо завдання Президента України та Уряду щодо поліпшення добробуту сільських мешканців і вживаємо заходів, аби чиста вода була в кожній оселі району.

Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар