Пам’ять вічна

Жашків. Мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років23 листопада в м. Жашків біля пам’ятного знаку жертвам голодомору відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. В заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олена Палій, керуюча справами районної ради Наталія Цимбал, представники громадських організацій, трудові колективи, молодь.

У зверненні до людей, що прийшли пом’янути душі безневинно загиблих, заступник голови райдержадміністрації Олена Палій, зокрема, сказала:

Важко уявити смерть тисяч людей, а ще важче збагнути смерть мільйонів. Адже історія не занотувала жодного іншого такого злочину, як Голодомор 1932-33 років, який організований проти цілої нації цілеспрямовано, продумано, методично. Тому сьогодні про минуле треба говорити задля майбутнього. І перед нами, нащадками тих, хто зміг пережити голодомор, постає завдання надзвичайної моральної ваги – продовжувати розпочату справу та гідно вшановувати пам’ять про тих, хто став невинною жертвою страшного голоду.

Та наголосила на тому, що згадувати про такі трагедії необхідно не лише у День пам’яті. Пам’ятати треба завжди, аби таке не повторилося ніколи. Саме тому в усіх навчальних закладах району в цей день відбулися уроки Пам’яті.

Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар