Ничипоренко відповів на запитання, який вид діяльності приніс йому мільйони

«Усі види діяльності, якими я займаюся, є прибутковими. Усі вони доповнюють один одного і взаємозалежні між собою», – так генеральний директор ТОВ «Жашківська кінно-спортивна школа» самовисуванець Валентин Ничипоренко через свою прес-службу відповів «Прочерку» на запитання, який вид діяльності приніс йому мільйони.

Валентин Ничипоренко. Жашківська кінно-спортивна школа

Цікаво, що не лише на перше запитання Валентин Ничипоренко відповів загальними фразами. Зокрема, з’ясувати, яким є головний вид його діяльності теж не вдалося. На це питання Валентин Ничипоренко відповів так:

На даний момент головним видом діяльності для мене є виборча кампанія до Верховної Ради. Тому усі зусилля зараз спрямовані саме у цьому напрямку. До Верховної Ради йду для того, щоб не тільки я був заможний, але й інші люди у нашій країні. Хочу покращити умови життя простих людей, зокрема, саме на Черкащині, – повідомив через свою прес-службу Валентин Ничипоренко.

Враховуючи, що далеко не всі кандидати готові світити свої статки, хотілося б дізнатися, чи не боїться Валентин Ничипоренко публічного осуду? Навіть нам на сайт приходили коментарі типу: «стільки має грошей, то для чого йде в Раду?..

Нехай бояться ті, хто дійсно приховує справжню картину своїх статків!

Мені немає чого боятися або ховати. Усі задекларовані мною статки є офіційними, і за кожною задекларованою мною гривнею були сплачені податки до бюджету країни. Нехай бояться ті, хто дійсно приховує справжню картину своїх статків. У наш час стало стереотипом, що ті, хто рвуться до влади – рвуться, насамперед, до великих грошей. У моєму випадку це зовсім не так. Мета мого життя – не гроші і не процес їх накопичення. Метою свого існування вважаю перш за все покращити умови життя населення нашої країни.

«Прочерк» все-таки поцікавився, чи не боїться Валентин Ничипоренко критики з боку опонентів, які можуть зачепитись за тему його статків? У відповідь – знову лозунги.

Якщо з боку своїх опонентів така моя заява і викличе осуд – нехай. Мені немає чого ховати від людей, заради яких я балотуюся в депутати і життя яких я хочу змінити на краще. А моїм опонентам повинно бути соромно від того, що не спроможні відкрито заявити про те, що мають вони за своїми плечима. У владі бідних людей не буває, але в Україні склалося, що майже кожен з них боїться сказати про це вголос. Це свідчення корумпованості політиків, – процитувала прес-служба Ничипоренка його слова.

Написати коментар