Нарада щодо святкування Дня незалежності України

Нарада щодо святкування Дня незалежності України в ЖашковіГолова Жашківської райдержадміністрації Олександр Павлов провів нараду щодо проведення в районі заходів з нагоди Дня незалежності України. Олександр Васильович наголосив, що День Незалежності – це загальне національне свято, яке є символом єдності українського народу. Відзначення 21-ї річниці Незалежності України – важлива подія державного значення.

Святкова атмосфера повинна панувати у кожному населеному пункті. Кожен житель краю у ці святкові дні має розуміти, що новітню історію свого краю, історію України творить саме він, – сказав очільник району.

Планується урочисте відкриття свята, хода з покладанням квітів до пам’ятників, виставки вихованців будинку дитячої творчості, народних умільців району, святковий концерт. Очільник району звернувся до представників засобів масової інформації з проханням збільшити кількість матеріалів щодо майбутнього святкування.

Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації Олександр Павлов закликав усіх керівників установ, організацій та підприємств району взяти активну участь в організації та проведенні районних заходів з нагоди 21-ої річниці незалежності України; наголосив на необхідності провести урочисті засідання у кожному колективі, подякувати людям за роботу, нагородити кращих працівників. Також голова райдержадміністрації дав доручення виконкому міської ради та відповідним службам навести порядок по місту: у житлових масивах, на в’їздах у місто, на дорогах. Олександр Васильович висловив надію, що всі докладуть максимум зусиль, щоб святкування 21-ої річниці незалежності України в місті та районі пройшло на належному рівні.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політикита зв’язків з громадськістюта у справах преси та інформації апарату Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар