Жашківчани відсвяткували День молоді

Жашківчани відсвяткували День молодіМолодість – неповторна пора в житті кожної людини, вона веде в світ романтики, великих сподівань, в світ пошуків та відкриттів. Молодість завжди сповнена оптимістичних поглядів у майбутнє, нестримна у своєму русі до піднесеного та красивого.

29 травня в центрі міста, біля кінотеатру «Космос», з нагоди відзначення Дня молоді, відбувся виступ вокально-інструментального ансамблю «Джерела».

З вітальним словом до жашківчан звернулась голова районної державної адміністрації Наталія Стельмах наголосивши, що не важливо, скільки людині років, важливо, щоб завжди в душі вона залишалась молодою. Наталія Олександрівна побажала бути завжди енергійними, творчими, працьовитими, наполегливими у досягненні своєї мети.

Колектив ВІА «Джерела» у складі соліста – Василя Білецького, соліста – Юрія Тертер’яна, соло гітари – Олега Остапенка, ритм гітари – Леоніда Щербатюка, бас гітари – Володимира Шепелька, клавішні – Миколи Холоденка, ударних – Віталія Лисенка виконали пісні із репертуару: Іво Бобула, Арсена Мерзояна, Віктора Корольова, Артура Руденка, Григорія Лепса, нашого земляка Олега Вінника та ін..

Цього ж дня на центральному стадіоні ім.Ю.Гагаріна відбулись районні змагання із футболу, в результаті переможний кубок виборола команда ФК «Жашків» перегравши у фіналі з ФК «Альянс».

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар