На Жашківщині створили майже півтисячі нових робочих місць

За 11 місяців у Жашківському районі створено 497 робочих місць. З початку року досягнута позитивна динаміка охоплення безробітних громадян активними заходами сприяння зайнятості – 2158 осіб, що складає 99,4% та є вищим, ніж в середньому по області (83%).

Про це поінформувала директор районного центру зайнятості Марія Штунь під час наради за участі районного керівництва.

Цього року послугами служби зайнятості скористалися 2137 безробітних, що становить 75% до відповідного періоду минулого року. Протягом січня – листопада працевлаштовані 1051 безробітна особа, у тому числі 277 осіб із числа слабозахищених категорій населення. Порівняно з відповідним періодом минулого року чисельність безробітних, працевлаштованих за направленням центру зайнятості, зросла на 122%, так само зріс і рівень працевлаштування та становив 48,8%.

Під час наради в рамках обговорення проекту „Програми соціально-економічного розвитку Жашківського району на 2014 рік” розглядалися питання щодо створення нових робочих місць у 2014 році на підприємствах: ПСП «Канюківське», Жашківський машинобудівельний завод ПАТ «Більшовик», ТОВ «Жашківчанка», АТП 17141, ТОВ «Роуд Стар», ТОВ «147 км».

Джерело: Діловий регіон

Написати коментар