На 147 км ДАІ перекривають трасу Київ—Одеса #Євромайдан (оновлено)

Годину тому на 147 км автостради Київ—Одеса рух було заблоковано таким-от способом.
потім підрулила доволі бадьора толпа і під скандування “банду геть, трактор геть” затор було усунено. Рух поновлено. але це ще зовсім нічого не значить, — Василь Жаборовський.

Фото: Олександр Пшінка

zhashkiv_euromaidan_19-7
zhashkiv_euromaidan_19-8
zhashkiv_euromaidan_19-10
zhashkiv_euromaidan_19-11
zhashkiv_euromaidan_19-12
zhashkiv_euromaidan_19-13

 

Фото: Василь Жаборовський

На 147 км ДАІ перекривають трасу Київ—Одеса #Євромайдан (оновлено) На 147 км ДАІ перекривають трасу Київ—Одеса #Євромайдан (оновлено) На 147 км ДАІ перекривають трасу Київ—Одеса #Євромайдан (оновлено) На 147 км ДАІ перекривають трасу Київ—Одеса #Євромайдан (оновлено) На 147 км ДАІ перекривають трасу Київ—Одеса #Євромайдан (оновлено) На 147 км ДАІ перекривають трасу Київ—Одеса #Євромайдан (оновлено)
Джерело: http://vk.com/id177607004, http://vk.com/s.pshinka

коментарів 7

  1. Ничипоренко разом з народом тому тракторець не його ,а автодору і перше чим патякати потрібно перевіряти інформацію!

  2. якби всі депутати дбали за народ так як робить це ничипоренко в.м.то сьогодні майданів не було б, а так маємо те.що маємо.

  3. Такі, як Ничипоренко В. зробили в Жашкові дуже багато доброго людям, тому ми повинні ним гордитися,а не звинувачувати казна в чому.Моя сім;я ВАС цінуе.

  4. Ничипоренко В, М, порядна людина. Він людина справ, а не розмов. Завдяки йому е куди піти з друзями та дітьми відпочити(конний завод).А ще безліч добрих справ зроблено для жителів нашого міста та інших міст. Успіхів Вам.

  5. Наступним депутатом в Жашкові повинен бути Вусик, якого влада ПР репресовувала, але він не здався і продовжував боротьбу із злочинною владою.
    До речі є відео де Вусика підтримав майдан в Білій Церкві.

    1. Галино, де можна переглянути відео? І чому в Білій церкві, а не в Жашкові??

Написати коментар