Апаратна нарада районної державної адміністрації

14 липня голова районної державної адміністрації Наталія Стельмах провела розширену апаратну нараду спільно із головою районної ради Миколою Кльоцом, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району, сільськими головами.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Про забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету та ефективне використання коштів поінформували начальник відділу по плануванню доходів та фінансуванню установ виробничої сфери фінансового управління райдержадміністрації Людмила Поліщук, головний державний інспектор організаційно-розпорядчого відділу Жашківського відділення Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Тетяна Прохорчук, заступник начальника управління Пенсійного фонду в Жашківському районі Інна Кулибаба.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Олена Кривошея доповідала про виконання ремонту доріг в населених пунктах району. У 2014 році заплановано ремонт доріг комунальної власності в населених пунктах району на суму 4355,683 тис. грн.: за кошти державної субвенції 4118 м2 на суму 1281,7 тис. грн.; за кошти обласної субвенції планується виконати ремонт 1540 м2 на суму 206,883 тис. грн.; за кошти місцевих бюджетів планується виконати ремонт 9560 м2 на суму 2760,1 тис.грн. З початку року за кошти інвесторів ТОВ «Кищенці» виконано ремонтних робіт на вулицях і дорогах на суму 107,0 тис. грн. в селах Безпечна та Хижня.

Головний спеціаліст сектору будівництва, містобудування та архітектури райдержадміністрації Олег Ільченко інформував про виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт доріг.

Заступник директора районного центру зайнятості (далі – РЦЗ) Лариса Савва звітувала про роботу центру. Протягом першого півріччя послугами РЦЗ скористалося 1593 особи. Станом на 1 липня на обліку перебуває 603 безробітних, з них жителі села – 342. Протягом 6 місяців працевлаштовано на підприємства та організації 751 зареєстрованого безробітного громадянина (за минулий рік – 767). В січні-червні 2014 року в Жашківському районі створено 169 нових робочих місць, ліквідовано – 132.

За результатами розгляду питань порядку денного апаратної наради, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, голови сільських рад отримали доручення.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар