Анатолій Бондаренко поскаржився на «чорний піар»

Анатолій БондаренкоДепутат Черкаської обласної ради Анатолій Бондаренко звернувся зі скаргою до прокуратури, а також спрямував депутатське звернення начальнику Управління СБУ в Черкаській області Володимиру Криленку з приводу розповсюдження газет із неправдивою інформацією. Народний обранець просить перевірити законність дій газети «Селянські вісті з Черкащини», яка у своєму випуску від 18 липня надрукувала, як стверджує сам Бондаренко, «дискредитуючу інформацію та неправдиву автобіографію щодо мене».

Про це йшлося під час прес-конференції в штабі Об’єднаної опозиції.

«Бондаренко – це дуже потужний кандидат, і він працює не перший день. Можу сказати як колега – ми з ним познайомилися рік тому на сесіях обласної ради. І цей чорний піар, ці газети зараз випускаються… Мабуть, це замовлено Ничипоренком… Все одно народ бачить і відрізняє, хто є хто», – сказала депутатка Черкаської обласної ради Наталія Старікова, натякнувши на іншого кандидата-мажоритарника – директора Жашківського кінного заводу Валентина Ничипоренка, який нібито балотуватиметься на одному окрузі разом Анатолієм Бондаренком.

Тим часом, речниця Об’єднаної опозиції Тетяна Воронцова продемонструвала журналістам газету «Селянські вісті з Черкащини», у якій кілька шпальт щедро присвятили саме Анатолію Бондаренку, і зауважила, що у вихідних даних написана зовсім інша назва видання.

У вихідних даних написано – газета «Селянські вісті». Свідоцтво № 105. Ні серії, ні хто видавав, ні хто є засновником цього видання – цієї інформації немає. Що цікаво, що для правоохоронних органів і для фахівців газетної справи ніяких труднощів не складає дізнатися, хто друкував це «ліве» видання, судячи з того, що «шапка» не відповідає вихідним даним. Є звернення до прокуратури і до СБУ з приводу цієї газети, але відповіді поки що немає. Сумнівів немає, що вони нічого не з’ясували, хоча там ми вказали і номери автомобіля, з якого ця газета роздавалася, і не складає труднощів з’ясувати, кому належить цей автомобіль. Ми, принаймні, для себе це з’ясували. Тому влада діє напрацьованими методами, якими діяла в минулі роки. Вибирає найсильніших супротивників і починає проти них застосовувати весь свій набір засобів – залякування, підкуп, адміністративний ресурс… Але це не може подіяти на свідомість суспільства, бо люди сьогодні грамотні, і вони можуть відрізнити правду від брехні», – наголосила Тетяна Воронцова.

Вона також роздала журналістам копію депутатського звернення пана Бондаренка, у якому справді зазначено детальну інформацію щодо розповсюджувачів газети.

«… невідомими особами, що розповсюджували дану газету на автомобілі «Деу-ланос» з номерним знаком СА 39 75 АР срібного кольору на території смт. Лисянка та м. Жашкова. Окрім того, звертаю вашу увагу, що розповсюдження даної інформації порушує конституційні права мене як громадянина та вводить місцеве населення в оману», – йдеться у зверненні Анатолія Бондаренка до СБУ.

«Це є провокація, груба і брутальна, їх буде багато, тому що бидло розпоясується, але яке це бидло – ми не знаємо. Наталія Старікова передбачає, що можливо це один із опонентів. Ми не знаємо, але незабаром будемо знати… Витоки ми вже знаємо», – сказав з цього приводу Микола Булатецький, який, як бачимо, вживає слово «бидло» не лише по відношенню до «журналістської бидло-еліти», а й щодо спеціалістів із «чорного піару».

Соломія Шпак, НародUA

Написати коментар