Активісти обіцяють Ничипоренку смітникову люстрацію, якщо той не зніметься з виборів

Активісти обіцяють Ничипоренку смітникову люстрацію
25 вересня громадські активісти та самооборонівці привезли на сесію Черкаської обласної ради сміттєві баки з портретами народних депутатів — Валентина Ничипоренка, Антона Яценка, Михайла Поплавського, Володимира Зубика, Володимира Олійника, Віктора Тимошенка. Мотивували свій прихід тим, що ці нардепи голосували за «диктаторські закони» 16 січня, підтримували владу Віктора Януковича. Громадськість вимагала, щоб вони не балотувалися більше до Верховної Ради.

— Такою акцією ми попереджуємо цих депутатів про те, що якщо вони самостійно не знімуть свої кандидатури з виборів, то наступного разу на бачках будуть не тільки їх фотографії. Ми будемо відправляти депутатів в ці мусорні баки, — говорить Іван Кієнко, громадський активіст. Разом із самооборонівцями привіз сміттєві бачки із фотографіями народних депутатів до будівлі Черкаської ОДА.

коментарі 2

  1. Оце, читаю і думаю: невже в нашому краї ще є люди, які віддадуть, чи ще гірше- продадуть, свій голос якомусь проходимцю контрабандисту Нечипоренко, який руки лобзав Януковичу, або ж крадію Яценку, місце якого за гратами, а не у ВР, або ж Поплавському -сутенеру всіх часів та властей….
    І одразу виникає питання: навіщо був Майдан, навіщо полягла “Небесна сотня”, навіщо гинуть хлопці сьогодні в АТО, і, найголовніше, навіщо та люстрація, якщо ми знову ведемо до влади, своїми руками, всякий непотріб, місце якого в сміттєвому баці.
    Слава Україні!!! Слава нації!!!
    Вірю в розумність українців.

Написати коментар