Злочини та події на території Черкаської області на 7.04.2010

Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ ГУМВС України в Черкаській області надійшло 20 заяви про злочини. Вжитими заходами 11 з них розкрито “по гарячих слідах”.
Протягом доби до відповідальності за адміністративні правопорушення, вчинені в громадських місцях, притягнуто 41 особу.

Державтоінспекцією при нагляді за дорожнім рухом припинено 464 порушення Правил дорожнього руху, допущених водіями, в тому числі 43 факти керування транспортом у нетверезому стані. Зафіксовано 23 порушення Правил дорожнього руху, допущених пішоходами. Перевірено 547 автомобілів. На штрафмайдан доставлено 22 автомобілі. В Придніпровський РВ ГУМВС звернувся 15-річний, учень ЗОШ N22, житель міста Черкаси із заявою про те, що на розі вул.Петровського-Вербовецького, невідомий, відкрито заволодів його грошима в сумі 5 грн.
Правоохоронцями встановлено, що злочин скоїв 31-річний, непрацюючий, житель міста Черкаси, який в скоєному зізнався. Вирішується питання про порушення кримінальної справи та обрання міри запобіжного заходу.

В Жашківський РВ ГУМВС звернувся 54-річний, непрацюючий, житель міста Жашків із заявою про те, що з його будинку шляхом вільного доступу, викрадено особисті речі (одяг) на загальну суму 1700 грн.
Правоохоронцями встановлено, що злочин скоїв 38-річний, непрацюючий, раніше судимий за ч.2 ст.121 КК України, житель міста Жашків, який в скоєному зізнався, речові докази вилучено. Вирішується питання про порушення кримінальної справи та обрання міри запобіжного заходу.

В місті К.-Шевченківський в домоволодінні 43-річного, непрацюючої, жительки міста К.-Шевченківський, виявлено та вилучено 165 г макової соломки, яка в скоєному зізналась, речові докази вилучено. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

В селі Васютинці по вул.Леніна затриманий 47-річний, непрацюючий, житель села Васютинці в якого, під час особистого огляду, виявлено та вилучено 6 г маріхуани та який в скоєному зізнався, речові докази вилучено. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

В Уманський РВ ГУМВС звернувся з відношенням сільський голова села Полянецьке про те, що на місцевому кладовищі з могили викрадено металеві елементи огорожі.
Правоохоронцями встановлено, що злочин скоїли 34-річний, непрацюючий, раніше судимий за ст.188 КК України, житель міста Умань та 48-річний, непрацюючий, житель міста Умань, який в скоєному зізнались, речові докази вилучено. Порушено кримінальну справу за ст.297 КК України.

ГУ МВС України в Черкаській області

Написати коментар