Жнива завершено – будемо з хлібом

Господарства Жашківського району завершили жнива. За повідомленням управління агропромислового Жнива завершено – будемо з хлібомрозвитку РДА станом на 03.08.2012 року обмолочено ранніх зернових культур на площі 21,5 тисячі гектарів. Намолочено 92,2 тисяч тонн зерна. На кожному гектарі отримано по 43,01 центнера зерна. Якщо говорити окремо про кожну культуру, то озимої пшениці зібрано по 49,81 центнера з гектара, озимого ячменю – 37, ярого ячменю – 37,1 центнера з гектара, ярої пшениці – 31,8 центнера. Гороху зібрано 31 центнер з гектара, скошено й обмолочено 3,7 тисячі гектарів ріпаку, який дав урожай по 29,55 центнерів з кожного гектара.

Першими обмолотили ранні зернові культури ТОВ «АФ Злагода», ПОП «Соколівка», ПСП «Конельські Хутори», ПСП «Аскольд Агро», ТОВ «Тікич Агро», ТОВ «Агросервіс». Ці ж підприємства отримали найкращу врожайність зернових.

Наразі сільгосппідприємства проводять підготовку до посіву озимих культур та проведення осінньо-польових робіт. Також ведуться розрахунки за орендовані земельні та майнові паї. В грошовому вимірі потрібно виплатити 57 мільйонів гривень, з них виплачено близько десяти. Розрахунки проводяться в основному продукцією – зерном пшениці та ячменю.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків із громадськістю та у справах преси та інформації
Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар