Жашківщина жнивує

Жашківщина жнивує Станом на 10.07 2012 року підприємства Жашківського району зібрали ранні зернові культури на площі 8199 га, що становить 35% до прогнозу помолочено 29553 тис. зерна, на кожному гектарі отримано по 36 центнер. Озимий ріпак обмолочено 2972 га – 80% урожайність 26,7 центнер.

Голова Жашківської райдержадміністрації Олександр Павлов та заступник голови Леонід Шапотайло здійснили об’їзд полів господарств району щодо проведення жнив, зокрема відвідали ПСП «Відродження» село Вороне.

Олександр Васильович зазначив, що стосується самого ходу жнив, то робота налагоджена на кожній ділянці. Керівники, спеціалісти, механізатори, ремонтники – всі відповідально ставляться до справи. Надійно працює сучасна техніка в полі, кипить робота на зернотоку.

Побувавши у полі, машинно-тракторному парку, на зерно-току, зустрічаючись у конторі господарства з директором Михайлом Котком, – скрізь відчули робочу атмосферу. І в той же час, не помітили зайвої метушні, нервової напруги. Все тому, що всі працюють на своїх місцях, знаючи обов’язки і відчуваючи відповідальність за важливу справу – збирання урожаю, тому і першими з найвищою врожайністю 33,8 центнер з 1 га завершили збір озимого ріпака, в господарстві збиральні роботи проводяться якісно і в оптимальні строки.

Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар