«Жасмін» «співатиме» про справи черкаських посадовців

У середині серпня у Черкаській облдержадміністрації провели ще один тендер на підготовку і трансляцію телепрограм про нові досягнення влади.

На тендер, який проводило управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації Черкаської облдержадміністрації, було виставлено три лоти. Кожен з яких має інформувати громадськість про події та заходи суспільно–політичного життя області, досягнення та перспективи соціально–економічного розвитку Черкаської області.

Згідно протоколу розкриття тендерних пропозицій, по одному лоту має достатися трьом районним телерадіокомпаніям області.

“Жашківська телерадіокомпанія “Жасмін” запропонувала найкращу ціну 39 800 гривень (без ПДВ) за перший лот: “створення і трансляцію телевізійної програми “Влада в справах” загальною тривалістю 200 хвилин”.

Другий лот: “створення і трансляція телевізійної програми “Черкащина – серце України” загальною тривалістю 249 хвилин” має достатися комунальному підприємству “Телекомпанія Умань”, яке захотіло за свої послуги 50 049 гривень (з ПДВ).

За третій лот: “створення і трансляція телевізійної програми “Черкащина – соціальний барометр” загальною тривалістю 200 хвилин” найкращу ціну запропонувала телерадіокомпанія “Сміла–ТВ” – 40 тисяч гривень (без ПДВ).

Нагадаємо, влітку вже було проведено кілька тендерів, за результатами яких п’ять обласних газет отримають з бюджету 832 960 гривень і ще майже 865 тисяч гривень на підготовку та трансляцію радіо та телепрограм.

Джерело: Прес-центр

Написати коментар