На сесії Жашківської районної ради депутати затвердили ряд важливих питань

На сесії Жашківської районної ради депутати затвердили ряд важливих питань21 серпня відбулось перше пленарне засідання чергової 31 сесії Жашківської районної ради, яке провів її голова Микола Кльоц. У роботі сесії взяв участь голова РДА Наталія Стельмах, представники громадських організацій, начальники управлінь та відділів РДА, керівники установ, підприємств та організацій, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя на сході України у ході АТО за нашу Батьківщину.

Згідно регламенту пленарне засідання розпочалося із депутатських звернень та запитів після чого депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Традиційно обговорювались питання бюджету та комунальної власності.

Одним з перших на пленарному засіданні було заслухано питання про визнання повноважень депутата Жашківської районної ради Бовкуна О.В.

Про внесення змін до складу президії районної ради, про план роботи Жашківської районної ради на ІІ півріччя 2014 року доповіла керуючий справами районної ради Наталія Цимбал.
Також депутати заслухали питання про стан дотримання законодавства по боротьбі зі злочинністю, попередженню, виявленню, розкриттю тяжких та особливо тяжких злочинів проти життя та здоров’я особи, її власності районною прокуратурою на території Жашківського району. По даному питанню доповів в.о. районного прокурора Олександр Скрипник.

Народні обранці затвердили технічну документацію із землеустрою щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності громадянинам: Валентині Скінтей, Андрію Олійнику, Дмитру Даценку, Івану Іжку, ФОП: Володимиру Ліснічуку, Серігію Мартинюку, Віктору Станецькому та директору ПП «Бенефіт» Чумакову О.Ю, сільському голові с.Хижня О.Г.Коваленку, доповідач начальник відділу Держземагенства у Жашківському районі Черкаської області Вадим Бегека.

Крім того, головний спеціаліст з питань управління районною комунальною власністю, бюджету, соціально-культурного рівня району Ольга Браганець доповіла про трудові відносини з головним лікарем комунального закладу Жашківської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району» та про оренду майна районної комунальної власності.

Про затвердження списку присяжних присутнім доповів начальник відділу юридичного забезпечення Жашківської районної ради В’ячеслав Васькевич.

Не обійшли депутати увагою і внесення змін до вже існуючих програм: «Розширення поінформованості населення та розвитку КП «Жашківська ТРК «Жасмін» на 2013-2015 роки», «Здоров’я населення Жашківщини на 2014-2015 роки” та «Соціальний захист інвалідів, пільгових категорій та малозабезпечених верств населення району на 2010-2014 роки».

В зв’язку із відсутністю на пленарному засіданні начальника Жашківського РВУМВС Романа Ражева з поважних причин, було вирішено розгляд питання про стан законності, боротьби із злочинністю,охорони громадського порядку та результати діяльності районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області на території Жашківського району перенести на наступне пленарне засідання Жашківської районної ради.

Також було розглянуто ряд інших актуальних питань.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар