Жашківську кобилу купили за 30 тисяч доларів

Кобилу Каріоту за 30 тисяч доларів було продано 14 серпня у Жашкові на першому на Черкащині кінному аукціоні. Придбав чотирирічного коня підприємець Іван Ковтун з Черкас для своєї дочки Софії.

– Кінь дуже хороший, це нащадок славетного Корнета Оболенського та найтитулованішої кобили у Європі, – зазначає представник Жашківського кінного заводу Руслан Нормуратов. – На аукціоні були присутні відомі кінні експерти з Німеччини. Так от, вони заявили, що вартість такої тварини у Німеччині перевалила за сотню тисяч євро.

Загалом на аукціоні було продано близько десяти коней західноєвропейських порід. Найбільше купили представники із Дніпропетровського кінного заводу. За словами організаторів торгів, ціни на лоти були спеціально занижені, щоб не лякати українських покупців.

За словами очевидців дійства, на аукціоні побувало чимало політиків та відомих багатіїв. Дехто прилетів до Жашкова прямо на вертольоті. Саме ж дійство супроводжувалося виступом духового оркестру, козацьким шоу та барабанами гусарів.

Паралельно із торгами у Жашкові також відбувався чемпіонат України із конкуру (подолання перешкод). За результатами трьох днів турніру найкращим виявився жашківчанин Руслан Нормуратов на Артифаксі. Крім того, у призери елітних змагань потрапили Галина Гапонова і Кастар (Умань), Іван Кирилюк та Феб (Жашків).

Джерело: Прес-Центр

Написати коментар