Шлях до Лондона лежить через Жашків

У місті Жашкові на території кінноспортивного комплексу «Парад Алюр» з 3 по 13 травня проходить двотижнева серія міжнародних турнірів з виїздки серії ВІАН ТУР 2012.

Організатором серії є українська компанія «Віан Груп», генеральний партнер — ПрАТ «Укрстальконструкція».
У рамках змагань проводиться один чотиризірковий турнір і етап Кубка світу, в яких беруть участь спортсмени з п`яти країн – України, Росії, Білорусі, Марокко та Австрії. Загальна кількість пар «вершник-кінь» досягло 67 і побило рекорди всіх міжнародних турнірів з виїздки, що раніше проводилися в Україні. Це стало можливим завдяки високому рівню організації змагань і сучасній інфраструктурі світового рівня Жашківського комплексу.

Головною інтригою травневої серії стала боротьба українських вершників за право представляти країну на ХХХ літніх Олімпійських іграх. Суперечку за єдину путівку від України в Лондон ведуть Світлана Кисельова та Інна Логутенкова.

Світлана Кисельова виступає на коні української верхової породи на прізвисько Париж. Саме ця пара за станом на 1 березня 2012 зайняла перше місце в олімпійському рейтингу групи С, яка включає країни Східної Європи і Середньої Азії, і завоювала для України право участі одного атлета на Олімпійських іграх в Лондоні. Але на п`яти Світлані Кисельової і Парижу настає молода вершниця Інна Логутенкова, яка має під сідлом двох коней олімпійського рівня – голландського мерина Сталлоне і німецького жеребця Дон Грегоріуса.

В одному з головних видів програми змагань у Жашкові – Великому призі – Світлана Кисельова на Парижі зайняла перше місце, а Інна Логутенкова на Сталлоне стала другою. Вона ж на Дон Грегоріусе посіла третє місце. Слід зазначити, що для Дон Грегоріуса це був дебют в олімпійській програмі, і такі високі оцінки суддів говорять про його великий потенціал.

Нещадна конкурентна боротьба між українками не дає їм можливості розслабитися ні на секунду і концентрує на максимальні результати. Фани ж розділилися на два табори, кожен підтримує свою улюблену пару. Все це разом робить змагання цікавими і тримає інтригу до кінця.

Після закінчення Жашківських змагань в планах Світлани та Інни поїздка в Західну Європу, де вони виступлять у декількох турнірах.

Кульмінацією ж стане їх поєдинок на одному з великих світових турнірів, в умовах, максимально наближених до олімпійських, – при повних багатотисячних трибунах та з суддями, які будуть судити в Лондоні. Точка в цьому протистоянні повинна бути поставлена до 9 липня – дати подання остаточної заявки на участь в Олімпійських іграх. І в цій заявці має бути вказана тільки одна пара «вершник-кінь», яка і буде виступати за Україну на лондонській Олімпіаді в серпні.

Рекомендуємо переглянути:
Торічний фоторепортаж другого етапу Кубку Президента України з кінного спорту.

Написати коментар