Жашківські земельники видають державні акти навіть у вихідні

6 вересня Президент України дав жорстке доручення Голові Держземагентства України Сергію Тимченку в найкоротші терміни ліквідувати черги і заборгованості з видачі державних актів. Успішність реалізації цього доручення в процесі реорганізації стане обов’язковою умовою перепризначення керівників територіальних органів Держкомзему на аналогічні посади в Агентство земельних ресурсів.

Люди роками чекають держактів на землю. Черга є головним важелем для тих, хто перетворив свою посаду на “хлібне місце”. Найкращим борцем зі зловживаннями є комп’ютерна програма, яка зведе до мінімуму спілкування громадян з чиновниками. Тепер усі дані будуть збережені в єдиній електронній базі в цифровому форматі. Всі кадастрові функції перейшли з державного Центру земельного кадастру в районні управління (відділи) Держкомзему, які працюватимуть за принципом єдиного вікна.

В Черкаській області триває ця робота. За словами начальника відділу Держкомзему в Жашківському районі Вадима Бегеки, на час поставленого завдання, згідно з проведеною інвентаризацією, 675 державних актів були оформлені та готові до видачі. Вже сьогодні понад 600 державних актів вручені громадянам, і їх кількість щодня збільшується. Залишається невиданими незначна кількість державних актів, власники яких померли або оформили спадщину на землю і не проживають на території району.

“Тим, хто не проживає на території району і бажає отримати документ на землю, державні реєстратори у вихідні готові зареєструвати та видати державні акти на землю”, — зазначає Вадим Віталійович.

Джерело: “Прес-Центр

Написати коментар