Жашківчани в Черкасах взяли в облогу управління земельних ресурсів

Жашківчани в Черкасах взяли в облогу управління земельних ресурсів. Жашків. Свобода.

Як передає видання «Кропива», зараз представники ВО «Свобода», окремі партійці «УДАРу», спілка воїнів Афганістану разом з жашківчанами взяли в облогу обласне управління земельних ресурсів.

Всього ж біля будівлі управління зібралося близько 200 чоловік – переважно із м. Жашків. Також частина мітингувальників зайшла в приміщення управління та фактично перешкоджає у здійсненні роботи рядовими працівниками. Керівництва поки що немає, мітингувальники заявляють, що чекатимуть пояснень від керівництва.

Захищати інтереси учасників АТО приїхали представники фермерського господарства «Степ» Жашків

Жашків. Черкаси. Управління земельних ресурсів

Заявлена проблема – це корупція та не виділення 14 учасникам АТО по 2 га землі для ведення сільського господарства. Як не дивно, захищати інтереси учасників АТО приїхали представники фермерського господарства «Степ» м. Жашків на чолі з директором Сторожуком Олександром Миколайовичем.

Олександр Миколайович скаржиться на корупцію та ігнорування інтересів 14 учасників АТО. Землю яку його господарство за своєї ініціативи хотіло віддати атовцям передають іншому користувачу.

– Ми приїхали боротися з корупцією яка постала при нинішній владі, починаючи із районної і закінчуючи обласною владою. В сфері землі, управління повністю корупційне. На даний час було виділено по 2 га землі атовцям і були здані документи до обласного управління. Вони обманним шляхом під ці документи підтасували зовсім інших людей, а директора кирпичного заводу міста Жашкова Притику, його жінку, його маму, його родичів. Дали по 2 га землі 15 осіб, а атовцям відмовили. Я із своє землі видав атовцям по 2 га так як вони до мене звернулися, але виходитья що я не допоміг, – розповідає Олександр.

Докладніше дивіться на відео.

 

Джерело: Кропива

Написати коментар