Жашківські освітяни обговорили актуальні питання

Педагоги Жашківського району провели традиційну серпневу учительську конференцію в районному будинку культури. У ній взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олена Палій, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Савицька, директори шкіл, вчителі, працівники позашкільних та дошкільних закладів, сільські голови.

У ході зустрічі було підбито підсумки 2011-2012 навчального року і визначено завдання на новий, 2012-2013 навчальний рік.

Валентина Савицька, Олена Палій, Бондаренко ЛарисаНачальник відділу освіти Валентина Савицька у своїй доповіді вела мову про стан освітянської галузі району, про забезпечення реалізації районних програм розвитку освіти. Зокрема, зазначила, що діти чекати не можуть, вони ростуть тому вчителям потрібно йти в ногу з часом.

Заступник голови РДА Олена Палій щиро привітала всіх з початком нового навчального року, подякувала всім освітянам району за щирість, мудрість, самовіддану працю та побажала творчого натхнення.

Нехай новий навчальний рік порадує вас високими успіхами ваших учнів та принесе задоволення від плодів вашої праці, – підкреслила Олена Вікторівна. Також зазначила, що робота задля покращення освітньої ситуації в районі ведеться, і вона дає суттєві результати. В районі має робитися все, щоб діти здобули хорошу освіту.

Завдячуючи злагодженій роботі освітян, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в районі вдалося стабілізувати ситуацію в освітянській галузі, – акцентувала Олена Палій.

На конференції відбулося урочисте нагородження педагогічних працівників. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти грамотами відділу освіти райдержадміністрації нагороджено ряд педагогічних працівників. Також привітали 11 молодих спеціалістів, які поповнили освітянські ряди району.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків із громадськістю та у справах преси та інформації
Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар