Свято спорту, сили та здоров’я

Свято спорту, сили та здоров’я14 вересня 2013 року змістовно та організовано проведено День фізичної культури та спорту. Учасників свята вітали заступник голови державної адміністрації Валентина Савицька, міський голова Ігор Цибровський, ветерани спорту та фізкультурного руху району А.М. Добровольський, С.А. Нагорний, В.І. Панасюк.

Валентина Савицька зазначила:
— На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» під особливою увагою районної влади перебуває охоплення населення заняттями фізичною культурою, залучення молоді до спорту, організація дозвілля. Тому формування здорового способу життя є важливим завданням педагогів, медичних працівників, батьків, громадськості. Здоров’я людей — найцінніший скарб.

Два роки тому розроблено регіональну програму будівництва, реконструкції та капітального ремонту спортивних майданчиків Черкащини на 2011—2016 роки.

Проаналізувавши виконання Програми, маємо вагомі результати у зміцненні матеріально – технічної бази.
Збудовано три багатофункціональні спортивні майданчики в селах. Бузівка, Нагірна та Тинівка.

За сприяння депутата Верховної Ради України Валентина Ничипоренка у 2011-2012 навчальному році проведено капітальний ремонт приміщення дитячого юнацького клубу фізичної підготовки на базі Жашкіської спеціалізованої школи №1 (500 тис. грн.), обладнано 2 тенісних зали, 1 більярдну кімнату, кімнату релаксації, зали боротьби, боксу та атлетичної гімнастики, тренерську кімнату. За рахунок коштів ТОВ «Напої плюс» придбано бігову доріжку вартістю 20 тис грн., та спонсорських коштів — кардіотренажер «Орбітрек».

У 2012 році відремонтовано спортивну залу Жашківської загальноосвітньої школи №4. Використано 950 тис грн. з обласного, районного бюджетів, та спонсорських коштів.

За сприяння депутата Верховної Ради України Валентина Ничипоренка в цьому році побудований дитячий майданчик в с.Бузівка, вартістю 25 тис грн., за кошти іноземного підприємства «Агро Вільд Україна» в с. Литвинівка — 1 дитячий майданчик вартістю 24 тис. грн., за кошти міського бюджету — сім дитячих майданчиків у м. Жашків вартістю 54 тис. грн., проведено поточний ремонт стадіону ім. Ю.Гагаріна за спонсорські кошти 15 тис грн.

На сьогодні у кожному населеному пункті збережена мережа спортивних майданчиків, проведено інвентаризацію, створено належні умови для проведення занять фізичною культурою в навчальних закладах, залучено до занять фізичною культурою та спортом 3262 особи, в тому числі — 21 — інваліди.

Матеріально-спортивна база нараховує: 1 стадіон з трибунами на 1500 місць, (ім. Ю.Гагаріна, м. Жашків), 32 спортивні зали, 19 футбольних полів, 1 спортивний майданчик з синтетичним покриттям, 1 тенісний корт з асфальтним покриттям, 45 площинних спортивних майданчиків, 3 багатофункціональних майданчики. До послуг молоді є кінно-спортивний комплекс, на базі якого безкоштовно займається 25 дітей шкільного віку. Учні школи гідно представляють район на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях. Вихованець Яровий Іван – учасник чемпіонату Європи з кінного спорту.

За період 2011-2013 років в районі підготовлено кандидата в майстри спорту України з боксу Скінтея Владислава, чемпіона області з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів Ярослава Черниша та 10 спортсменів І спортивного розряду з боксу.

Доброю традицією стало проведення районних змагань «Найспортивніше село», в якому взяли участь 350 осіб. Цьогоріч честь району в області захищали спортсмени с. Соколівка.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар