Жашківські кухарі — найкращі в області

Жашківські кухарі — найкращі в областіУ Тальному відбувся обласний конкурс кухарів. Представники 20 районних споживчих товариств Черкащини, що взяли участь в конкурсі, продемонстрували свої кулінарні витвори, тематика яких в кожного індивідуальна.

Зокрема, на конкурсі були представлені тематичні столи кухарями з Канева під назвою «Садок вишневий коло хати», з Городища – «Ох і щедра золота осінь», з Драбова — «Українське весілля», з Тального — «Мамина гостина», з Умані — «Відпочинок біля моря», з Катеринополя — «Човен бажань», із Звенигородки — «Романтична зустріч».

На виставці були присутні голова правління обласної споживчої спілки Віктор Боїн, голова Тальнівської райдержадміністрації Леонід Єгоров, заступник голови районної ради Володимир Глухенький. Вони відзначили велику майстерність, професіоналізм та творчість всіх учасників конкурсу.

А поважне журі, яке очолила заступник голови правління обласної споживчої спілки Валентина Зеленко, визначило переможців. ІІІ місце розділили Черкаське та Золотоніське РайСТ, ІІ місце зайняли кухарі Звенигородського РайСТ та Черкаського центрального ринку, а перемогу здобули майстри Жашківського РайСТ. Вони й будуть представляти Черкащину на Всеукраїнському конкурсі, який незабаром відбудеться в місті Чернігів.

Написати коментар