Мала академія наук – гарна школа для старшокласників

Мала академія наук – гарна школа для старшокласниківКонкурс-захист наукових робіт учнів-членів Малої академії наук нещодавно відбувся Черкаському національному педагогічному університеті ім. Б.Хмельницького. Традиційно він складався з трьох турів: написання науково-дослідних робіт, їх захист та виконання контрольних робіт з базових дисциплін.

Як повідомила керівник районного відділення Малої академії наук Л.А.Петренко, Жашківщину також представляли юні науковці. Зокрема друге місце за дослідницьку роботу «Програма для аналізу навичок швидкочитання мовчки та їх розвитку» з відділення «Комп’ютерні науки» (науковий керівник – вчитель-методист інформатики О.М.Ярош) зайняла Інна Завертана – учениця 11 класу СПШ №1.

Добрі результати з відповідних базових дисциплін показали і учні 11 класу Соколівського ліцею Мирослав Яровенко (тема роботи «Internet технології та web-дизайн», науковий керівник – вчитель інформатики С.В.Свередюк) та Руслан Бадаєв («Сленгіми у творчості Ірен Роздобунько», науковий керівник вчитель-методист української мови та літератури Н.Л.Тіторенко), учень 11 класу СПШ №1 Роман Мотузко («Програма-менеджер для створення, редагування та систематизування нотаток і записів », науковий керівник – вчитель-методист інформатики О.М.Ярош). Всі троє нагороджені грамотами.

Також на обласному рівні захищали свої наукові роботи учні СПШ №1 Артем Кравець (9 клас), Аліна Мартовщук, Олена Саранюк (10 клас), Алла Сніцар (11 клас) та десятикласник Скибинської ЗОШ Богдан Ломачинський. Дослідження цих учнів членам журі теж сподобались, та й, як зізналися юні науковці, вони теж отримали неабиякі задоволення і враження.

Написати коментар