Вироби майстрів-умільців і смачні страви були представлені на Жашківщині

Вироби майстрів-умільців і смачні страви були представлені на ЖашківщиніНещодавно в Жашкові пройшло святкування 20-ї Незалежності України. Захід традиційно розпочався з урочистої ходи та підняттям прапорів. Колона, котру сформували представники установ, підприємств та організацій міста і району, крокувала вулицею Жашкова. Учасники процесії поклали квіти до пам’ятного знака воїнам – афганцям, Меморіалу Слави, до пам’ятника Т.Г.Шевченка,біля якого і відбувся урочистий мітинг.

Жашківчан привітали голова районної ради Микола Чередник та гості свята, зокрема, перший заступник голови райдержадміністрації Христинівського району Сергій Іваненчук та капітан морського водолазного судна «Кам’янка» з міста Севастополь Євгеній Колодний. З вітальними словами від братнього білоруського народу звернувся до жашківщан почесний гість, заступник голови РДА Столбцовського району Серій Шестель.

Усім учасникам свята були представлені на огляд виставки декоративно-прикладного мистецтва, квітів «Квітуча Україна» та столів достатку «Урожайна Жашківщина». Громада кожного села району представила найкращі вироби своїх майстрів-умільців, смачні страви, композиції з природного матеріалу.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації
апарату Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар