Жашківчани відсвяткували 67 річницю визволення міста

Жашківчани відсвяткували річницю визволення міста
6 січня 2011 року біля Меморіалу Слави у райцентрі за участю першого заступника голови райдержадміністрації Василя Бабенка, голови райради Миколи Чередника, міського голови Ігоря Цибровського, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади у районі, ветеранів, керівників громадських організацій та політичних партій відбувся святковий мітинг, присвячений 67-й річниці визволення міста від фашистських загарбників.

Глибоку синівську вдячність та пошану від нинішнього покоління жашківчан висловив ветеранам Великої Вітчизняної війни міський голова Ігор Цибровський. Він закликав молодь гідно наслідувати приклад мужності та самовідданої любові до рідного краю, який проявили у свій час ветерани.

Голова районної ради Микола Чередник звернув увагу на вагомий внесок жашківчан у перемогу над фашизмом. Адже понад 8 тисяч жителів району брали участь у Великій Вітчизняній війні, проявляючи мужність, масовий героїзм та відвагу в боях із ворогом. Половина з них не повернулися до рідних домівок. Більше 4 тисяч жашкічан віддали своє життя, обороняючи Москву і Сталінград, визволяючи Варшаву і Прагу, штурмуючи Кенігсберг і Берлін.

Учасники мітингу поклали квіти до Меморіалу Слави та вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя заради мирного сьогодення.

Для довідки:
Нині на Жашківщині проживає 2 тисячі 226 ветеранів Великої Вітчизняної війни. Серед багатьох проблем, які вирішує районна державна адміністрація, особлива увага приділяється питанням соціального захисту ветеранів війни та праці, виконанню державних та місцевих програм.

На постійному контролі знаходяться питання своєчасного нарахування та виплати пенсій і надбавок тим, хто має особливі заслуги перед державою.

У районі прийнято Програму з проведення Року ветерана Великої Вітчизняної війни, згідно якої з серпня 2010 року проводиться виплата стипендії у сумі 100 гривень інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 і більше років.

В райцентрі відкрито магазин, де товари продають за зниженими цінами для ветеранів та соціальну аптеку, у якій ціни на ліки нижчі від звичайних на 30 відсотків.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації
апарату Жашківської райдержадміністрації.

Написати коментар