Заступник губернатора грозився “опечатати” агрофірму

Заступник губернатора грозився опечатати агрофірму в ЖашковіБлизько 25 власників паїв, взятих у оренду агрофірмою “Злагода” — переважно пенсіонери — 4 листопада пікетували районну адміністрацію Жашкова під час візиту вищого керівництва області.

Вони скаржилися, що орендар розділив їх на “правих” і “лівих”. Із тими, хто не погодився підписувати договори оренди, агрофірма, яка входить до групи компаній підприємця і Героя України Геннадія Бобова і має землі у Жашкові та селі Тетерівка, не розраховується за паї.

Першим побачив стурбованих людей заступник голови обласної адміністрації Василь Корнієнко. Під гарячу руку потрапив представник агрофірми.

— Чого з людьми не розраховуєтесь? — крикнув на нього Василь Іванович. – Я губернатору говорить не буду. Вам одна доба. Передайте і Бобову. Якщо за добу ви не розрахуєтесь, опечатаю все на світі! І буде вам “настояща” “злагода”…

Тихцем вирішити це питання не вдалося: у холі райадміністрації пайовики дочекалися губернатора області Сергія Тулуба.

— Сергію Борисовичу, ну що нам робити? — звернулися люди.
— У нас це не пройде. Викликай Бобова. Тепер вам повинні заплатити. Не дай Боже…

Губернатор у присутності пайовиків зателефонував Геннадію Бобову:

— Алло, пане Герою України. Переді мною багато людей з Тетерівки і колишнього колгоспу ім. Щорса. Кажуть, що ви їм заборгували. Тому я вас дуже прошу сьогодні до кінця дня (4 листопада) зі своїми фахівцями розібратися з цими людьми і виплатити те, що їм потрібно. Якщо вам треба позичити грошей, то я вам позичу. Це ж літні люди. Тут переді мною 20-25 осіб. Зараз Корнієнко їх перепише. Виїжджайте туди як депутат обласної ради, як керівник постійної комісії обласної ради і як мій колега-Герой. Герой Героя ніколи не підводить!

Питання, передане під особистий контроль Василя Корнієнка, не вирішилось ні за добу, ні до сьогодні.

— Вирішилось одне-єдине: зараз завозиться зерно в це господарство, тому що до того в господарстві не було нічого. Вже складені списки. Сьогодні орендар тут, в облдержадміністрації. Із завтрашнього дня будуть закриватись паї, — повідомив 10 листопада Василь Іванович. І знову додав: “Це питання на контролі”…

Джерело: “Прес-Центр

Написати коментар