Представників мас-медіа зустріли хлібом-сіллю та щирою українською піснею

Представників мас-медіа зустріли хлібом-сіллю та щирою українською піснею8 вересня 2011 року на Черкащині стартувала всеукраїнська акція «Пізнаємо Україну разом!». Акція передбачає проведення триденного прес-туру за участю 30 журналістів з різних регіонів України, які виявили бажання познайомитися з соціально-економічним, історико-культурним, туристично-рекреаційним та інвестиційним потенціалом Черкащини. Захід проходить за ініціативи Журналістського фонду України та Національної спілки журналістів України, а також за підтримки голови облдержадміністрації Сергія Тулуба.

На теренах області представників мас-медіа зустріли хлібом-сіллю та щирою українською піснею.

Радо вітали гостей також заступник голови обласної ради Василь Касян та керівники Жашківського району.

Під час спілкування заступник голови обласної ради зауважив, що подібний тур в нашому регіоні проводиться вперше й має на меті продемонструвати представникам ЗМІ з різних куточків України всю багатогранність розвитку нашого краю, його економічний, виробничий потенціал та історико-культурні надбання.

Подібні зустрічі є дуже цікавими та корисними, – наголосив Василь Петрович. — Сподіваюсь, що журналістські матеріали учасників прес-туру дозволять українцям краще пізнати Черкащину, оцінити її багатий потенціал та привернуть сюди щетів, інвесторів.

У свою чергу директор Журналістського фонду України Людмила Богуславська, яка очолює групу журналістів, подякувала обласній владі та особливо голові облдержадміністрації Сергію Тулубу за теплий прийом, цікаву програму та якісну й чітку організацію заходу.

Людмила Дмитрівна також розповіла, що Журналістський фонд займається такою діяльністю вже 8 років, протягом яких їм вже вдалося об’їхати майже всю Україну. За її словами, візит на Черкащину відбувається вперше й має бути дуже цікавим, адже програма насичена, та й взагалі, край — славетний.

Вже першого дня свого перебування в області представники центральних та регіональних ЗМІ України відвідали Музейну кімнату зразкового дитячого ансамблю гармоністів та гармоніки, що діє в Жашкові вже 20 років.
Заснував її Заслужений працівник культури України, член Національної спілки журналістів України Іван Сухий. До уваги гостей було продемонстровано не лише найрізноманітніші експонати від найбільшої гармошки до мініатюрної, а й майстерність гри на цьому дивовижному інструменті. Опісля учасники прес-туру побували на рибному господарстві у селі Бузівка, де ознайомилися з процесом та особливостями риборозведення.

Останнім пунктом відвідин на Жашківщині став кінно-спортивний комплекс, де для гостей було підготовлено програму показових виступів.

Далі українських журналістів зустрічала Уманщина.

Вже наступного дня учасники туру побувають в Тальнівському та Звенигородському районах, а 10 вересня — у місті Черкаси та на Чигиринщині.

У програмі — знайомство з діяльністю провідних підприємств, відвідання історичних місць, в тому числі батьківщини Великого Кобзаря – Тараса Шевченка, першої столиці України доби Козацької держави міста Чигирин, знайомство з Трипільською культурою з виїздом на розкопки тощо.

Організаторами заходу виступають облдержадміністрація, обласна рада, райдержадміністрації та районні ради тих районів, у котрих відбудеться прес-тур. Інформаційну підтримку прес-туру надають більшість обласних та районних ЗМІ.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації

Написати коментар