Вони відстоювали спільні ідеали – це мирне небо над головою

Жашків. 69 річниця Дня Перемоги9 травня – це не лише свято Перемоги, а ще й скорботи і світлої пам’яті всіх загиблих у війні, які відстояли ціною свого життя право майбутніх поколінь на вільне і щасливе життя. Цьогорічне 9 Травня стало особливим. Святковий настрій покривався смутком через те, що знову кров українців проливається на війні з російськими окупантами за Батьківщину.

Не були популярними цього року й георгіївські стрічки, їх одягали одиниці. Натомість більшість людей мали блакитно-жовті стрічки, червоні маки як ілюзія: з одного боку квітка, з іншого – кривавий слід від кулі, який передає глибину сенсу війни, розповідає про страждання, смерть, героїзм, мільйони загиблих – найтрагічніше, що є у війні.

Біля Меморіалу Слави за участі керівництва району, ветеранів війни, представників трудових колективів, широких верств громадськості проведено мітинг-реквієм з нагоди відзначення 69-ї річниці Дня Перемоги.

Із вітальним словом виступили голова Жашківської райдержадміністрації Наталія Стельмах, голова районної ради Микола Кльоц та міський голова Ігор Цибровський.
Ветеран Великої Вітчизняної війни Роман Гнатович Савченко привітав усіх зі святом і головне, що побажав – мирного неба над головою, що є дуже актуальним у теперішні час.
Покладанням квітів та хвилиною мовчання вшанували загиблих у Другій світовій війні.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар