Відкрито палати для ветеранів Великої Вітчизняної війни

палати для ветеранів Великої Вітчизняної війни
9 травня в рамках відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в центральній районній лікарні міста Жашкова за участю першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Дорошенка, заступника голови райдержадміністрації Олени Палій, голови районної ради Миколи Чередника, міського голови Ігоря Цибровського, ветеранів війни, підприємців району, громадськості у центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття палат для ветеранів війни.

Підприємці райцентру напередодні величного свята − Дня Перемоги виявили бажання зробити такий приємний подарунок ветеранам війни, за власні кошти відремонтувавши палати у відділеннях травматології, неврології, терапевтичному, обладнали їх сучасними меблями, встановили холодильники, телевізори, кондиціонери.
Як зазначив головний лікар центральної районної лікарні Ігор Мельник, покращення побутових умов − це вагома допомога для ефективного проходження медичного лікування ветеранів, людей, які заслуговують на увагу та шану з боку суспільства. І дуже приємно, що громада з розумінням ставиться до цього питання.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації
апарату Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар