Відкрито оновлену палату для ветеранів Великої Вітчизняної війни

Відкрито оновлену палату для ветеранів Великої Вітчизняної війниУ рамках відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років в центральній районній лікарні м.Жашкова за участю голови райдержадміністрації Олександра Павлова, заступника голови райдержадміністрації Олени Палій, голови районної ради Миколи Чередника, ветеранів війни, громадськості відбулося урочисте відкриття оновленої палати для ветеранів війни.

Палату обладнано сучасними меблями, придбано холодильник, встановлено сучасний санвузол та проведено капітальний ремонт приміщення.

Голова райдержадміністрації повідомив присутнім, що більшість керівників підприємств із задоволенням долучилися до справи благодійництва, і до кінця року влада планує здійснити сучасні ремонти у більшості палат лікарні.

Напередодні Дня Перемоги вже було відкрито декілька оновлених палат для ветеранів в різних відділеннях лікарні. Тому, як наголосив очільник району, відкриття оновлених палат – це тільки початок доброї справи для людей, що проливали кров на фронтах задля світлого майбутнього своєї Батьківщини та одна мільйонна частина від того, що ми повинні зробити для них.

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики,
Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар