Відкрито міжнародні змагання на Кубок Президента України з кінного спорту

Відкрито міжнародні змагання на Кубок Президента України з кінного спорту ЖашківЗмагання з кінного спорту з подолання перешкод розпочалися 8 липня і протягом трьох днів триватимуть на базі Жашківського кінно-спортивного комплексу. Їх організаторами виступили Міністерство аграрної політики України, Жашківський кінний завод ЛСЛ „Parade Allure”, Державна служба молоді та спорту України, Федерація кінного спорту України.

В урочистому відкритті змагань взяв участь заступник голови облдержадміністрації Юрій Тимошенко, який привітав учасників з їх стартом та побажав успішної боротьби за призові місця.

Змагання на Кубок Президента України відбуватимуться в три етапи: перший – з 8 по 10 липня, другий – з 18 по 21 серпня та третій – з 22 по 25 вересня. Призовий фонд в кожному з етапів становить 50 000 грн.

Втім, Кубок Президента України проводиться з набагато ширшою метою. Це й популяризація поміж населення фізичної культури і спорту, і сприяння подальшому розвитку кінного спорту в державі, і підвищення майстерності спортсменів , і підготовка кандидатів до збірної команди України та перемоги на міжнародних змаганнях.

Кінний спорт в нашій державі набуває все більшої популярності, тож у змаганнях на Кубок Президента України беруть участь понад 80 спортсменів та близько ста коней з різних регіонів країни.

До речі, Жашківська кінно-спортивна школа отримала статус бази олімпійської підготовки, а її вихованці вже мають успішний досвід виступів як в Україні, так і за кордоном. Офіційне відкриття кінно-спортивного комплексу відбулося 14 серпня минулого року. За цей час на його базі вже відбулося ряд важливих кінно-спортивних змагань, зокрема, й на Кубок губернатора. Сам голова облдержадміністрації Сергій Тулуб добре обізнаний з діяльністю унікального спортивного закладу, а у квітні цього року Жашківський кінно-спортивний комплекс у супроводі керівництва області відвідав Президент України Віктор Янукович.

Управління інформаційної політики та зв’язків
із засобами масової інформації облдержадміністрації

Написати коментар