Валентин Ничипоренко вирішив балотуватися у Верховну Раду
Наприкінці липня у Верховній Раді розпалася парламентська коаліція. Нова протягом місяця не була створена – тому згідно Конституції Президент розпустив парламент.
Нинішні депутати працюватимуть до обрання нової Ради. Жителів нашого округу цікавить – чи планує балотуватися Валентин Ничипоренко? Про це відбулася розмова з народним депутатом.
Валентин Ничипоренко: вважаю, що якщо депутат-мажоритарник уже був обраний по певному округу, то він не має права балотуватися в іншому окрузі. Тоді люди на виборах зможуть оцінити роботу депутата.
Валентине Миколайовичу, яке Ваше ставлення до проведення позачергових парламентських виборів?
– Я вже неодноразово висловлював свою точку зору з цього питання, тому сьогодні зупинюсь на найголовнішому.
По-перше, перезавантаження влади повинно відбутися повністю, тому позачергові вибори парламенту – логічний черговий крок після обрання нового Уряду та Президента. Тим більше, про перевибори Верховної Ради давно говорив народ, і це було однією з ключових вимог Майдану. Тож депутати мають виконувати волю народу. З іншого боку, залишаються невирішеними питання організації та проведення виборів на сході нашої країни, де йде війна. Це теж потрібно враховувати, якщо ми хочемо, щоб вибори були визнані міжнародною спільнотою.
Вселяють оптимізм слова Президента про те, що східні регіони повинні дати своїх нових представників у парламент, з якими на рівних буде вестися діалог. Думаю, що нинішній склад Верховної Ради зможе вирішити на законодавчому рівні непросте питання проведення виборів на Донбасі.
Чи будете Ви балотуватися до нової Верховної Ради?
– Так, я прийняв рішення балотуватися як мажоритарник на виборах 26 жовтня. Хоча й вагався, чи продовжувати мені депутатський шлях. Визначальними для такого рішення були побажання виборців, жителів нашого округу. Така довіра надихає, надає сил та налаштовує на подальшу роботу. Але якщо на цих виборах у нас на окрузі раптом трапиться достойна людина, яку обере більшість, – я поважатиму таке рішення виборців. Крім того, я переконаний, що якщо депутат-мажоритарник уже був обраний по певному округу, то він не має права балотуватися в іншому окрузі. Тоді люди на виборах зможуть оцінити роботу депутата. Тож балотуватися до Ради я зобов’язаний – маю виконати бажання жителів нашого округу.
Як Ви плануєте проводити свою агітаційну кампанію?
– Агітацією за мене як чинного народного депутата мають стати не слова чи гасла, а конкретні факти моєї роботи у Верховній Раді та в окрузі.
Думаю, люди оцінять подані мною законопроекти, деякі з яких вже стали законами, деякі зареєстровані і чекають подальшого розгляду депутатами. Також свою оцінку виборці дадуть всім тим справам, які за два роки зроблені мною на окрузі. Отже, я працюватиму, як працював – виконуватиму зобов’язання перед виборцями, контролюватиму виконання моїх благодійних програм, діяльність приймалень та громадських рад. Тож мені нічого не треба доводити людям і нічого обіцяти. Мушу лише звітуватися за виконану роботу, вважаю це своїм моральним обов’язком, хоча й незакріпленим законодавчо. Так співпало, що на осінь припадає мій черговий тур населеними пунктами округу, під час якого я традиційно дам звіт громаді. А також відповім на усі питання, які тривожать зараз людей, в тому числі і щодо виборів.
Свою передвиборчу кампанію маю намір проводити чесно. Хочу попередити своїх майбутніх конкурентів, що від них теж вимагатиму чесної боротьби.
На минулих виборах мої суперники застосовували технології «чорного піару», двійників, а також відкрито скуповували голоси виборців. Тому цього разу я жорстко боротимусь з будь-якими проявами купівлі голосів – на такі факти підкупу миттєво реагуватимуть мої загони самооборони та правоохоронні органи.
Я налаштований на чесне змагання зі своїми конкурентами і, звісно, на перемогу!
мало накрав