У Жашкові готуються до Кубка губернатора

Кубок губернатора з волейболу “Незалежність-2010”, проведений днями за сприяння торгової марки “Щедрий вечір”, став першим у низці спортивних заходів, запланованих Сергієм Тулубом на найближчий час.
Наступна масова спортивна подія – кубок губернатора з кінного спорту, запланований до проведення у Жашкові на базі дитячо-юнацької кінноспортивної школи.

– Сьогодні треба підтримувати і розвивати дитячий і юнацький спорт, підтримувати спортивні школи, які є, підкреслив Сергій Тулуб.

– У жовтні ми зберемо на Кубку в Жашкові юнацтво Черкащини, проведемо там гарний захід. Крім того, ми будемо розвивати і футбол, бо, на жаль, у Черкасах вже навіть немає команди – цим питанням ми теж будемо опікуватись. Щоб якщо вже черкащани не змогли грати у футбол у цьому році, то нехай на майбутній рік матимуть таку змогу… І в цілому – вважаю, що треба виконувати указ Президента про здоровий спосіб життя і займатися тим, щоб була можливість займатися різними видами спорту для нашої молоді – а її у нас лише шкільного та дошкільного віку більше 200 тисяч, та ще студентства більше 50 тисяч.

Написати коментар