Третє місце за кількістю незареєстрованих найманих працівників

“З початку року податковими органами Черкащини вже встановлено майже 11 тисяч випадків використання праці незареєстрованих найманих працівників”, – наголосив Петро Хукаленко. За цей період легалізовано доходів на суму 17,5 млн.грн., донараховано податку з доходів фізичних осіб у розмірі 2,6 млн.грн. Найбільше виявлено незареєстрованих найманих працівників в Уманському (1733 осіб), Монастирищенському (823 осіб), Жашківському районах (830 осіб).

За результатами спільної роботи податкових органів та місцевих рад 69 підприємствами погашено заборгованість із виплати заробітної плати на суму 9,7 млн. грн., в разі чого до бюджету додатково надійшло 2,3 млн.грн. податку з доходів фізичних осіб. Борги перед своїми працівниками мають, в основному, міські комунальні підприємства.

Продовжується робота з платниками щодо дотримання вимог чинного законодавства з оплати праці. На сьогодні майже 2800 підприємств регіону підвищили рівень виплати заробітної плати до бюджету додатково надійшло 3,4 млн.грн. податку з доходів фізичних осіб.

Стратегічними напрямками нашої роботи є безумовне виконання завдань, поставлених Президентом та Урядом України, – зазначає головний податківець Черкащини.

Саме завдяки цьому податковими органами області за січень-серпень 2011 року забезпечено надходження до зведеного бюджету в сумі 2,7 млрд.грн., у тому числі до державного бюджету – 1,6 млрд. грн., місцевих – 1,1 млрд. гривень, – вважає Петро Хукаленко.

Забезпечено позитивну динаміку надходження доходів до зведеного бюджету в розмірі 101,1% та місцевих бюджетів – 115%.

Перевиконання показників місцевих бюджетів на 41 млн. грн. досягнуто завдяки системній роботі щодо легалізації доходів суб’єктів господарювання та найманих працівників та операції “Урожай – 2011”.

Голова ДПА в Черкаській області Петро Хукаленко назвав основні принципи роботи податкової служби регіону у 2011 році – це прозорість та взаєморозуміння у відносинах з платниками податків, надання платникам податків якісних консультативних послуг та зменшення фіскального тиску шляхом скорочення кількості перевірок підприємств малого та середнього бізнесу.

ДПА в Черкаській області

Написати коментар