Свято людей сильних духом

Свято людей сильних духом17-го вересня у районному будинку культури відбулись урочисті заходи для особового складу, ветеранів та почесних гостей свята.

Жашківських рятувальників прийшли привітати перший заступник голови райдержадміністрації Петро Синчак, заступник голови районної ради Віктор Закаблуківський, ветеран служби цивільного захисту України, головним фахівцем з охорони праці Територіального управління МНС України в Черкаській області Анатолій Поєзнік, міський голова Ігор Цибровський.

Перед рятувальниками зі словами подяки та привітанням з професійним святом виступив начальник Жашківського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області, майор служби цивільного захисту Бішук Руслан.

«Ви – надія у важку хвилину, коли потрібно протистояти стихії вогню. Ви завжди готові прийти на допомогу. Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги», – зауважив перший заступник голови Жашківської РДА Петро Синчак і побажав: «…здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії в реалізації гуманної місії та успіхів у служінні українському народу. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках. Щастя і добра вам і вашим родинам! Хай ніколи не буде ситуацій, яких ви не зможете побороти».

Від імені голови районної ради з привітальним словом звернувся заступник голови райради Віктор Закаблуківський.

Спільними грамотами Жашківської РДА та районної ради нагороджено депутата обласної ради, начальника Управління ДСНС у Черкаській області – генерал-майор служби цивільного захисту Гвоздя Віктора та головного фахівця з охорони праці Територіального управління МНС України в Черкаській області Анатолія Поєзніка.

З нагоди свята за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм кращі співробітники Жашківського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області отримали чергові звання та були нагороджені відзнаками і грамотами ДСНС України.

Особливий цей день став для старшого лейтенанта служби цивільного захисту Скиби Анатолія, відповідно до пунктів 97, 108 Положення про порядок проходження служби рядовим та начальницьким складом органів і підрозділів цивільного захисту йому було присвоєне чергове спеціальне звання – «капітан служби цивільного захисту».

Логічним продовженням свята рятівників став концерт за участю вихованців будинку дитячої та юнацької творчості.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар