Святковий парад на Жашківщині

Святковий парад на Жашківщині9 травня у Жашкові відбувся святковий парад присвячений Дню Перемоги у Великій Вітчизняній Війні у складі ветеранів, представників підприємств, установ, організацій, освітніх закладів районного центру. Біля Меморіалу Слави відбувся мітинг та церемонія покладання квітів. Представники влади, громадських організацій, молодь та ветерани поклали квіти шани до меморіального комплексу.

Промову виголосив перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Дорошенко. Він, зокрема, відмітив, що сьогодні ми віддаємо данину поваги і вдячності Всім, кому зобов’язані своїм життям, свободою і мирним небом над головою – нашим сивочолим ветеранам увінчаних бойовими нагородами, любов’ю і шаною вдячних.

Вітаю Вас із святом Великої Перемоги – доземний уклін Вам, дорогі ветерани. Світла пам’ять і вічна слава полеглим героям-переможцям, тим, хто мужньо пройшов вогненними фронтовими дорогами, чесно і сповна виконав свій ратний обов’язок. Цієї чудової весняної пори, у яскравих променях весняного сонця, у квітучому буянні садів ми знову зустрічаємо День Перемоги – свято, велич якого не минає з роками. Воно щоразу з радістю й тугою озивається в кожному серці, бо нема в Україні сім’ї чи родини, якої б не торкнулась війна своїм чорним зловісним крилом. Мільйони людських життів і мільйони скалічених доль, згорьовані материнські очі й бездонна вдовина печаль, зруйновані села, міста і сплюндрована земля – ось що залишили по собі фашисти в далекому 45-у. Та озброєному до зубів агресору не під силу було здолати високий дух свободолюбивого народу і його непохитну віру в перемогу. Ваш героїзм, Ваша хоробрість і безмежна любов до Вітчизни, шановні ветерани, переконливо довели, що країна ніколи не скориться загарбникам. Ми сьогодні віддаємо данину глибокої пошани та вдячності і трудівникам тилу, кожному хто робив все, наближаючи світлий час Перемоги. Доземний уклін вам, солдатські матері і вдови, вас не зігнули ні особисте горе, ні лихоліття війни та біди повоєнних років. Сувора правда війни залишається з нами як уособлення безприкладної мужності, патріотизму, тяжкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на олтар Перемоги найдорожче – життя. Пам’ять про непересічні цінності любові до Батьківщини та самопожертви несуть крізь роки все нові покоління, схиляючись у глибокій повазі перед своїми батьками і дідами, солдатами Великої Вітчизняної – живими і полеглими. Вірність їй втілюється у напруженій праці, відродженні нашої суверенної держави. Вільна, незалежна, процвітаюча Україна повинна стати найкращим пам’ятником воїнам, які проливали за неї кров. Не забуваймо про цей наш неоплатний борг! Дорогі ветерани, брати і сестри, діти та онуки солдатів Великої Перемоги! Вшануймо всіх, чий подвиг на фронті і в тилу назавжди залишиться у світлій пам’яті поколінь. Мир і злагода, свобода і впевненість у кращому майбутньому хай наповнюють життя кожного в оновленій добром Україні. З великим святом Вас – з Днем Перемоги! – зазначив Сергій Дорошенко.

Після мітингу відбулася поминальна панахида, а потім святковий концерт для ветеранів, бездоганне та щире виконання пісень воєнних часів продемонстрував хор працівників культури та музичної школи та любителів хорового співу районного будинку культури. Завершальною крапкою святкування була солдатська каша для ветеранів.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації
Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар