Соціальні ініціативи втілюються у життя

Соціальні ініціативи втілюються у життяЖашківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олени Палій проведено засідання дорадчого органу, для координації роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

З метою комплексного вирішення проблем сімей для подолання складних життєвих обставин, забезпечено участь усіх суб’єктів соціальної роботи. Визначено конкретний розподіл функцій між суб’єктами соціальної роботи з урахуванням їх повноважень та відповідальності стосовно вирішення складних життєвих обставин сімей, а зокрема, запрошено розширений склад представників правоохоронних органів та в повному складі фахівців із соціальної роботи.

Завдяки чому була можливість більш заглибитись у вирішення проблем соціальної роботи з сім’ями та особами, які опинилися в складних життєвих обставинах, проблемні питання родини, які потребують термінового вирішення, включення до загального банку даних, та взяття під супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Рішенням дорадчого органу було взято під соціальний супровід 5 таких сімей. Родини, питання яких піднімалися на засіданні, були проінспектовані фахівцями із соціальної роботи.

Олена Палій зазначила, що цього року за соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича до районного центру було прийнято 11 фахівців із соціальної роботи, для підвищення рівня соціального обслуговування населення.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар