Щодо діяльності Жашківського цукрового заводу

Щодо діяльності Жашківського цукрового заводуПитання діяльності Жашківського цукрового заводузалишається таким, що потребує вирішення за умови ряду конструктивних і рішучих заходів. Воно хвилює громадськість і є на постійному контролі районної влади. Тож за участю першого заступника голови райдержадміністрації С.В.Дорошенка було проведено зустріч, в якій взяли участь народний депутат України, двічі герої Соціалістичної праці О.Н.Парубок, заступник голови РДА Л.О.Шапотайло, виконавчий директор цукрового заводу О.М.Олійник, арбітражний керуючий О.А.Левченко, кредитори банку, представник колективу робітників заводу Л.В.Сметаненко.

На зустрічі йшла мова про те, що питання про збереження і відновлення роботи такого потужного підприємства, як Жашківський цукровий завод є просто необхідним. Особливе хвилювання висловив О.Н.Парубок, згадуючи те, що вирощування цукрового буряка та його переробка роками славили наш район і не тільки в межах області, а й колись великої радянської держави. І тепер цукрова галузь залишається важливою ланкою аграрного розвитку району.

Як проінформували начальники відділів кредитування та арбітражний керуючий, на сьогодні зібрано заявки від кредиторів і сформовано їх реєстр, який повинен бути затверджений Господарським судом. Як тільки долю заводу буде вирішено і на рахунок надійдуть перші кошти, вони будуть спрямовані на погашення заборгованості по заробітній платі.

Представники банку здійснили черговий контроль за наявністю цього майна, яке є в заставі. За кілька останніх перевірок ніяких порушень щодо збереження майна, його цілісності не виявлено.
Розпорядник майна та кредитори банку, в заставі якого перебуває підприємство, висловили згоду іти на зустріч пропозиціям районної влади та керівництва заводу. Ці пропозиції передбачають поступові кроки з метою надання підприємства новому власнику та відновлення його роботи.

Перший заступник голови райдержадміністрації С.В.Дорошенко наголосив на тому, що потрібно докласти всіх зусиль, щоб Жашківський цукровий завод відновив свою роботу. Така позиція районної влади та жителів району, а особливо людей, які працюють на цьому підприємстві є односторонньою однозначна і спільна. Також Сергій Васильович зазначив, що в районі збережено сировинну виробничу базу і є інвестор, котрий висловив бажання працювати над вирішенням проблеми. А це головне, адже з приходом потужного інвестора з’являється надія на те,що завод працюватиме.

Жашківська районна державна адміністрація
Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар