Заходи по відновленню роботи Жашківського цукрового заводу

11 серпня відбулась зустріч представників влади та колективу Жашківського цукрового заводу, які були стурбовані ситуацією яка склалась на підприємстві, зокрема самі працівники стверджують, що із заводу незаконно вивозилось устаткування необхідне для нормального функціонування підприємства.

Працівники заводу були налаштовані рішуче, вимагали конкретних дій по припиненню розкрадання майна підприємства, говорили навіть про перекриття автобану «Київ – Одеса», але з цим вирішили зачекати.

По вищезазначеному питанню були надані заяви у відповідні інстанції, наразі питання вивчається, зокрема Жашківським РВУМВС за результатами інвентаризації в ТОВ «ВІГ Жашківський цукровий завод» та виявлення недостачі майна товариства відкрите кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст. 185 КК України.

12 серпня за вимогою працівників цукрового заводу та за участю представників влади відбулась нарада та зустріч з ліквідатором Оленою Левченко, кредиторами підприємства, по питанню розкрадання майна на цукрозаводі.

Було прийнято рішення замінити людей які працюють в службі охорони підприємства та провести його повну інвентаризацію залучивши незалежних експертів з 15 серпня поточного року.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар